Naujienos

Akimirkos iš Alytaus kolegijos aukštojo mokslo diplomų įteikimo ceremonijos

2023-06-26

Birželio 23 d. Alytaus kolegijoje vyko aukštojo mokslo diplomų įteikimo ceremonija 21-ajai absolventų laidai, 8-ajai tarptautinių studentų laidai. Jau treti metai, kai profesinio bakalauro diplomai Alytaus kolegijoje teikiami du kartus per metus. Kovo mėn. buvo įteikta 50 diplomų Bendrosios praktikos slaugos studijų programos 4-osios laidos absolventams bei Informacinių sistemų studijų programos studentams ir Informacinių sistemų technologijų tarptautiniams studentams. Šiandien antrąjį kartą įteikti 77 diplomai Inžinerijos, Informatikos, Vadybos, Reabilitacijos mokslų absolventams.

Alytaus kolegijos direktorius Sigito Naruševičius šventinėje kalboje linkėjo, kad aukštojo mokslo diplomas rastų vietą darbo rinkoje ar tolimesnėje mokslo karjeroje. Priminė, kad visada absolventai buvo, yra ir bus Alytaus kolegijos bendruomenės dalimi.

Absolventus sveikino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir Alytaus kolegijos Tarybos pirmininkas, VšĮ Alytaus poliklinika direktorius Marius Jasaitis. Gražiausius linkėjimus perdavė Alytaus kolegijos studentų atstovybės prezidentė Asta Putonienė, absolventų vardu dėkojo Alytaus kolegijos bendruomenei ir savo draugams sveikinimus siuntė Įmonių administravimo studijų programos absolventė Greta  Petruškevičienė bei Multimedijos ir vizualinės komunikacijos studijų programos absolventas Modestas Kulvietis.

Muzikinius kūrinius atliko Alytaus muzikos mokyklos Akordeonininkų duetas Edas Knyšius ir Justinas Velička bei Alytaus jaunimo centro auklėtinė Vakarė Jarmalavičiūtė kartu su Alytaus jaunimo centro vokalo studijos „Vaja” soliste Guste Janulevičiūte.

Iš viso 21-ajai Alytaus kolegijos absolventų laidai įteikti 127 aukštojo mokslo diplomai, iš jų 1 su pagyrimu. 58 absolventai gavo padėkas už puikius studijų rezultatus, aktyvią studentišką ir aktyvią visuomeninę studentišką veiklą bei sėkmingą reprezentavimą tarptautinėse aukštojo mokslo studijų institucijose pagal Erasmus+ programą. 5 aukštojo mokslo diplomai įteikti Informacinių technologijų studijų programos tarptautinių studijų studentams iš Kirgistano ir Uzbekistano.

 

Foto galerija

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

fourteen + nineteen =

Kitos naujienos

Į viršų