Naujienos

Vykdomas projektas „Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakulteto plėtra“ Nr. 09.1.1-CPVA-V-720-14-0003

2020-08-21

Alytaus kolegija, atsižvelgdama į modernėjantį pasaulį bei darbo rinkos paklausą ir užtikrindama regiono poreikius, kuria naujas ir atnaujina esančias studijų programas. Siekiant užtikrinti modernią studijų aplinką, kvalifikuotų ir paklausių darbo rinkoje specialistų rengimą, parengtas projektas „Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakulteto plėtra“ Nr. 09.1.1-CPVA-V-720-14-0003, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Projekto tikslas – gerinti Alytaus kolegijos mokslo ir studijų kokybę didinant šalies ir regiono poreikius atitinkančių studentų profesinius gebėjimus, kartu užtikrinant kokybišką mokslo ir studijų aplinką. Projekto veiklose numatyta kompleksiškai atnaujinti kolegijos studijų infrastruktūrą, įrengti universalias ir daugiafunkcines laboratorijas bei studentų iniciatyvoms realizuoti reikalingas patalpas, įsigyti interaktyvią studijų organizavimo įrangą.

Informacinių sistemų technologijų (IST), Multimedijos ir vizualinės komunikacijos studijų (MVK) programų studentams ir Jaunųjų informatikų akademijos moksleiviams įsigyta laboratorinė garso ir vaizdo, 3D, virtualios realybės, kompiuterinė, programinė ir kt. įranga leis užtikrinti aukštą mokslo ir studijų lygį, didinti studentų ir moksleivių teorinius bei praktinius įgūdžius, atitinkančius darbo rinkos poreikius. Būsimi IT specialistai galės kurti TV projektus, reklamas, animuotus multimedijos elementus, įmonę reprezentuojančias ekskursijas, virtualias muziejų, parodų ekspozicijas, jas kokybiškai įgarsinti, projektuoti trimatės grafikos elementus ir juos spausdinti 3D spausdintuvu. Atlikti patalpų remonto darbai ir įsigyti baldai leis užtikrinti komfortišką mokslo ir studijų aplinką.

Moderni studijų infrastruktūra svarbi ne tik studentams bet ir akademiniam personalui. Tai itin svarbu užtikrinant dėstytojų kvalifikacijos kėlimą, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklų įgyvendinimą, personalo mokslinio potencialo vystymą. Intensyviai vystantis technologijoms, tik jas aktyviai naudojantys ir gebantys pritaikyti studijų bei MTEP veiklų procese dėstytojai gali pasiūlyti studentams kokybišką studijų turinį.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

thirteen − 9 =

Kitos naujienos

Į viršų