Rusų kalba pradedantiesiems

Kurso apimtis ir trukmė 3 ECTS kreditai (80 valandų). Kurso trukmė – 4 mėnesiai. Mokymosi trukmė gali būti koreguojama, remiantis besimokančiojo ir kurso dėstytojo susitarimu.
Trumpas kurso apibūdinimas Rusų kalba pradedantiesiems – tai nuotolinio mokymosi kursas, skirtas tiems, kurie nori įgyti lingvistinių žinių minimumą, būtiną sėkmingai komunikuoti rusų kalba buitiniame kontekste šiais aspektais: supratimo, kalbėjimo ir rašymo. Kurse supažindinama su fonetiniais garsais, jų tarimu ir rašymu, mokoma dažniausiai vartojamų žodžių ir frazių. Mokymo metu naudojami įvairūs metodai. Kursą sudaro leksinė medžiaga, įvairios užduotys, klausimai, testai.
Kurso tikslai Formuoti pradinius skaitymo, rašymo, klausymo, bendravimo ir informacijos pateikimo žodžiu įgūdžius.
Kurso teikimo forma Kurso medžiaga ir tarpinių atsiskaitymų užduotys bus siunčiamos elektroniniu paštu dalimis pagal temas.
Atsiskaitymas už kursą Atsiskaitymas vyks ir internetu, ir akivaizdžiai, atliekant dėstytojo paskirtas užduotis, atsakant į testų klausimus ir pan. Numatyti tarpiniai atsiskaitymai ir galutinis atsiskaitymas.
Kurso kaina 180 Lt. Pastaba: pasirinkus studijas Alytaus kolegijoje, kurso rezultatai bus įskaityti, o mokestis už kursą išskaičiuotas iš studijų kainos.