Naujienos

Studentai kviečiami papildomo priėmimo metu pildyti prašymus socialinei stipendijai gauti

2016-05-24

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo gegužės 27  iki birželio 7 dienos skelbiamas papildomas prašymų priėmimas socialinei stipendijai gauti 2016 m. pavasario semestrą.

            Studentai, pretenduojantys gauti socialinę stipendiją, Fondo tinklalapyje privalo užpildyti nustatytos formos elektroninį prašymą.

            Socialinė stipendija skiriama, jeigu studentas atitinka vieną privalomų kriterijų:

  • gauna socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  • jam nustatytas 45 ar mažesnis darbingumo, sunkaus ar vidutinio neįgalumo lygis;
  • ne vyresnis 25 metų, ir jam iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka nustatyta globa ar rūpyba arba jo abu tėvai mirę.

             Atkreipiame dėmesį, kad studentas, pateikęs prašymą socialinei stipendijai gauti, privalo nuolat tikrinti gaunamus pranešimus savo pateiktame prašyme ir el. pašto dėžutėje.

Užpildyti paraišką galima prisijungus per Fondo informacinę sistemą IS PARAMA, taip pat per Elektroninių valdžios vartų tinklalapį. Elektroninių valdžios vartų portalą galite rasti adresuhttp://www.epaslaugos.lt/, http://www.evaldzia.lt/ arba http://www.govonline.lt/.

Dėl išsamesnės informacijos ar pagalbos pildant prašymą, galite kreiptis į Studijų centro vedėją Sandrą Karpavičienę telefonu 8 693 91581 arba ateiti į 213 kab. (Studentų g. 17, Alytus).

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų