Naujienos

Seminaras Alytaus kolegijoje

2015-04-23

2015 m. balandžio 21d. Alytaus kolegijoje vyko seminaras „Tvarios aplinkos iššūkiai transporto ir autoserviso įmonėms“, kuris buvo iš dalies finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2015 m. lėšų. Šio seminaro tikslas – skatinti domėtis tvarios aplinkos puoselėjimu ir gamtinio kapitalo saugojimu bei tausojimu, vykdant transporto ir autoserviso įmonių veiklą.

Seminaro pranešėjas Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos Atliekų departamento direktorius Dalius Krinickas pristatė Nacionalinės aplinkos apsaugos strategijos, aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninei priežiūrai ir remontui bei kitų aktualių teisinių aktų pagrindinius prioritetus. Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Prienų aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Česlovas Meržvinskas pateikė pagrindinius reikalavimus serviso dirbtuvių įrengimui, veikloje susidariusių atliekų tvarkymą, rūšiavimą, perdavimą ir apskaitą, teikė pasiūlymus kaip pasiruošti planiniam įmonės tikrinimui.

Seminare dalyvavo Alytaus miesto transporto ir autoserviso įmonių vadovai bei atstovai, Alytaus kolegijos dėstytojai ir studentai. Seminaro metu vyko aktyvi diskusija, dėl nevienodų konkurencinių sąlygų autoservisams su verslo liudijimais dirbančiaisiais, jų atsakomybės trūkumą, vykdant aplinkos apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Visi seminaro dalyviai ir pranešėjai priėjo vieningos nuomonės, kad tvarios aplinkos saugojimas, turėtų būti kiekvieno sąmoningo individualaus ar juridinio asmens kasdienybė ir tikslas, siekiant išsaugoti gamtą ir jos išteklius ateities kartoms.

 

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų