Naujienos

Rinkimai į Alytaus kolegijos darbo tarybą

2021-11-23

Darbo tarybos rinkimų komisija (toliau – Komisija) skelbia Alytaus kolegijos (toliau – Kolegija) Darbo tarybos rinkimus.

2021 m. lapkričio 24 d. pradedamas kandidatų kėlimas į Kolegijos Darbo tarybos narius.

Kolegijos Darbo tarybos narių rinkimai vykdomi vadovaujantis Alytaus kolegijos darbo tarybos narių rinkimo tvarkos aprašu, patvirtintu Kolegijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 21 d. įsakymu Nr. V-291.

Darbo tarybos nariais gali būti renkami visi Kolegijos darbuotojai, kurių darbo santykiai su Kolegija trunka ilgiau kaip 6 mėnesius. Kolegijos direktorius ir pagal įstatymus, įgaliojimus ar steigimo dokumentus jam atstovaujantys asmenys bei Kolegijos rinkimų komisijos nariai negali būti Darbo tarybos nariais ir juos rinkti.

Kandidatus gali siūlyti rinkimų teisę turintys darbuotojai, t. y. tie, kurių darbo santykiai su Kolegija trunka bent 3 mėnesius. Kiekvienas darbuotojas gali pasiūlyti po 1 kandidatą raštu (Pasiūlymas dėl kandidato į darbo tarybos narius), kreipdamasis į Komisiją ir pateikdamas rašytinį siūlomo kandidato sutikimą būti renkamam į Darbo tarybą (Sutikimas būti renkamam kandidatu į darbo tarybos narius).

Kandidatai į Darbo tarybos narius registruojami iki 2021 m. lapkričio 30 d., 16.30 val. Žmogiškųjų išteklių ir dokumentų valdymo skyriuje (206 kab., Studentų g. 17, Alytus).

Išsamesnę informaciją apie Kolegijos Darbo tarybos rinkimus ir kandidatus, galinčius būti renkamais į Darbo tarybos narius, teikia Kolegijos Darbo tarybos rinkimų komisijos sekretorė Romena Šerkšnienė (tel. 8 612 79 627).

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

six + 1 =

Kitos naujienos

Į viršų