Naujienos

Priimami prašymai skirti studijų stipendiją

2018-08-27

Nuo 2018 m. rugpjūčio 27 d. priimami prašymai skirti studijų stipendiją.

Prašymai skirti studijų stipendiją yra teikiami elektroniniu būdu prisijungus per elektroninės bankininkystės arba elektroninio parašo sistemas.

Prašymus gali teikti pirmojo kurso studentai, 2018 m. įstoję į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su teise į studijų stipendiją ir pasirašę studijų sutartis su aukštąja mokykla.

Prašymų pateikimo terminai:

• pirmosios pakopos ar vientisųjų studijų pirmojo kurso studentai prašymus gali teikti ne vėliau kaip iki einamųjų metų rugsėjo 20 dienos;
• antrosios pakopos studijų pirmojo kurso studentai prašymus gali teikti ne vėliau kaip iki einamųjų metų rugsėjo 4 dienos;
• doktorantūros studijų studentai – prašymus gali teikti iki einamųjų metų gruodžio 1 dienos.

Elektroniniu būdu užpildytą formą rekomenduojame atsispausdinti ir pateikti mokslo ir studijų institucijoms mokslo ir studijų institucijos nustatyta tvarka.

Primename, kad asmenys, 2018 m. įstoję į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su teise į studijų stipendiją ir pasirašę studijų sutartis, vėliau nutarę nutraukti studijas, nuo valstybės biudžeto lėšų, skirtų studijų kainai apmokėti, arba jų dalies grąžinimo nebus atleidžiami. Nutraukus studijas nuo valstybės biudžeto lėšų, skirtų studijų kainai apmokėti, arba jų dalies grąžinimo atleidžiami tik asmenys, iki 2017 m. gruodžio 31 dienos priimti studijuoti į valstybės nefinansuojamas studijų vietas ir gavę studijų stipendiją.

Daugiau informacijos galima rasti: http://vsf.lrv.lt/lt/parama-studentams-veiklos-sritys/studiju-stipendijos-3

Konsultuoja:

vyriausioji specialistė Aldona Valatkevičiūtė;

tel. (8 5) 263 9158;

el.p. aldona.valatkeviciute@vsf.lt

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų