Naujienos

Pirmakursių stovykla 2014

2014-08-25

Alytaus kolegijos studentų atstovybė jau vienuoliktus metus iš eilės kviečia būsimus Alytaus kolegijos pirmakursius praleisti tris nepakartojamas dienas visiems kartu tradicinėje pirmakursių stovykloje. Tik trys dienos, o įspūdžių užteks visiems trims studijų metams!

Stovyklos metu būsimieji studentai patirs begalę nepakartojamų įspūdžių, susiras naujų draugų, kurie studijų metais padės iškęsti bemieges naktis bei drauge įveiks sesijos savaites. Be daugybės vasariškų pramogų ant ežero kranto būsimieji studentai turės galimybę susipažinti su kolegijos administracija, dėstytojais, politikais, verslininkais ir žinoma geriausiais draugais – AK SA komanda. Tik nenusiminkite, mes pažadame, kad pramogų ir gero laiko patirsite daug daugiau nei varginančių ir ilgų pokalbių! Trys dienos su šaunia studentų atstovybės komanda Tau tikrai neprailgs, o išvykti iš stovyklos nesinorės nė vienam. Taip pat galime išduoti nedidelę paslaptį – aktyviausiems ir šauniausiems stovyklos dalyviams specialūs AKSA prizai!

Taigi, jei esi būsimas Alytaus kolegijos studentas, tiesiog negali praleisti progos ir privalai atvykti į stovyklą! Ilgametė patirtis rodo, kad tie, kas nevyksta į stovyklą, vėliau gailisi visą gyvenimą!

Pirmakursių stovykla jau rugpjūčio 26-28 dienomis. Daugiau informacijos: 8 680 76676

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų