Naujienos

Studente, dalyvauk „Pinigų bitės“ savaitės renginiuose ir išmok valdyti asmeninius finansus

2015-11-16

Kaip protingai ir racionaliai elgtis su pinigais? Skolintis ar nesiskolinti? Kaip pasikeitė Atsakingo skolinimosi nuostatai? Kaip valdyti asmeninius finansus pradedant verslą? Atsakymus į šiuos klausimus gausi, jei dalyvausi nemokamuose renginiuose studentams, vykstančiuose Lietuvos banko rengiamos „Pinigų bitės“ savaitės jaunimui metu (lapkričio 12–20 d.)

Jau gali registruotis į šiuos renginius:

  • 2015 m. lapkričio 12 d. (perkelta į lapkričio 25 d.) 16.00 val. skaitomoje paskaitoje „Studentiški finansai. Savarankiško gyvenimo pradžia“ Ingrida Šimonytė (buvusi Lietuvos Respublikos finansų ministrė, dabar Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja) supažindins su sumanaus asmeninių išlaidų valdymo pagrindais. Renginio vieta: Vilniaus jaunimo informacijos centras, Konstitucijos pr. 3. Tiesioginė transliacija http://www.pinigubite.lt.

 

  • 2015 m. lapkričio 18 d. 16.00 val. vykstančioje diskusijoje „Kaip realizuoti savo verslo svajonę ir tvarkyti asmeninius finansus“ Deivydas Praspaliauskas („Bistro 1 dublis“), Milda Mitkutė („Vinted“), Rokas Tamošiūnas („Startup Highway“ įkūrėjas) ir Vincentas Vitkauskas („JSC BalTstamp“ įkūrėjas) dalysis savo patirtimi bei atsakys į visus rūpimus klausimus apie nuosavo verslo pradžią ir asmeninius finansus. Renginio vieta: Vilniaus jaunimo informacijos centras, Konstitucijos pr. 3. Tiesioginė transliacija http://www.pinigubite.lt.

 

Vietų skaičius į renginius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Studente, dalyvauk ir konkurse ,,Mano studentiškas biudžetas“. Konkursas startuos nuo lapkričio 12 d. Daugiau apie konkurso sąlygas ir taisykles rasi „Pinigų bitės“ puslapyje http://www.pinigubite.lt ir Facebook paskyroje, adresu https://www.facebook.com/pinigubite/?ref=aymt_homepage_panel .

Papildomos informacijos teirautis tel.  (8 5) 268 0552 ir (8 5) 268 0548 arba el. paštu vberziunaite@lb.lt.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų