Naujienos

Paskirtos už studijas sumokėtos kainos kompensacijos

2017-11-23

2017 m. lapkričio 20 d. Valstybinio studijų fondo (toliau  Fondo) valdyba patvirtino sąrašą asmenų, kuriems bus kompensuota už studijas sumokėta kaina.

Aukštųjų mokyklų pateiktais asmenų elektroninio pašto adresais jau išsiųsti pranešimai apie paskirtą kompensaciją. Asmenys, kuriems skirta už studijas sumokėtos kainos kompensacija, Fondo tinklalapyje, informacinėje sistemoje „Parama“ turi pateikti elektroninius prašymus šiai kompensacijai išmokėti. Jei asmuo iki 2017 m. gruodžio 11 d. (imtinai) tokio prašymo nepateiks, laikytina, kad už studijas suteiktos kompensacijos jis atsisako.

Už studijas sumokėtos įmokos asmenims, laiku užpildžiusiems prašymus, bus kompensuotos iki gruodžio 20 d.

Primename, kad pasitaiko atvejų, kai studentas netiksliai nurodo savo kontaktinius duomenis ar jau nebesinaudoja elektroninio pašto dėžute, kurią pateikė aukštojoje mokykloje pasirašydamas studijų sutartį. Tačiau net ir negavus pranešimo, sužinoti apie paskirtą kompensaciją galima prisijungus prie Fondo informacinės sistemos „Parama”Tie, kuriems paskirtos kompensacijos, matys prašymo formą kompensacijai išmokėti.

Plačiau apie studijų kainos kompensavimo tvarką galima sužinoti Fondo tinklalapyje: http://vsf.lrv.lt/lt/parama-studentams-veiklos-sritys/studiju-kainos-kompensavimas-3

Papildomą informaciją Jums suteiks:
Studijų centro vedėja
Sandra Karpavičienė
Tel. (8 693) 91 581
el. paštas: sandra.karpaviciene@akolegija.lt
Studentų g. 17-213 kab.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų