Naujienos

Personalo planai: ką Baltijos šalių darbdaviai planuoja 2019-2020 metams?

CV-Online atliktos Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) darbdavių apklausos duomenimis didžioji dauguma apklausoje dalyvavusių darbdavių artimiausiu 12 mėnesių laikotarpiu planuoja ieškoti: kvalifikuotų darbininkų, specialistų, vyr. specialistų bei nekvalifikuotų darbininkų. Daugiausiai darbo pasiūlymų planuoja pateikti gamybos, transporto, IT ir finansų srities įmonės.

Visas atliktas tyrimas čia.


Kvietimas į Tarptautinę jaunimo mainų programą, skirtą jaunų žmonių tobulėjimui, Japonijoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kviečia jaunimą dalyvauti Tarptautinėje jaunimo mainų programoje, skirtoje jaunų žmonių tobulėjimui, Japonijoje, vyksiančią 2019 m. spalio 5 – 20 dienomis. Programą organizuoja Japonijos Vyriausybė.
Tarptautine jaunimo mainų programa, skirta jaunų žmonių tobulėjimui, kitaip dar vadinama Japonijos jaunimo gerosios valios misija ir jaunimo iš kitų šalių kvietimas į Japoniją (toliau – Programa), yra siekiama skatinti japonų ir užsienio šalių jaunimo savitarpio supratimą, geresnį Japonijos pažinimą, dalyvavimą visuomeniniame gyvenime ir tarptautinio bendradarbiavimo naudos supratimą, platesnį požiūrį į tarptautinius klausimus.
2019 m. Programoje dalyvauja Austrijos Respublikos, Vietnamo Socialistinės Respublikos, Filipinų Respublikos, Lietuvos Respublikos, Meksikis Jungtinių Valstijų ir Peru Respublikos jauni žmonės.
Programa susideda iš 2 dalių: Japonijos atstovų vizito Lietuvoje ir Lietuvos jaunų žmonių delegacijos vizito į Japoniją.

Daugiau informacijos apie programą, būtinus pateikti dokumentus atrankai bei reikalavimus galite rasti čia.

Paraiškas pateikti reikia iki 2019 m. liepos 16 d.


Organizacija “Inovacijų biuras” kviečia jaunimą dalyvauti 10 dienų tarptautinėse Erasmus+ vasaros stovyklose Tatrų kalnuose Lenkijoje

1. Open To Europe, Change The World liepos 20-29 dienomis Poronin miestelyje = liko 7 laisvos vietos
2. Europeans Are One Family II liepos 23-31 dienomis Murzasichle miestelyje = liko 8 laisvos vietos
3. Open To Europe, Change The World II rugpjūčio 10-19 dienomis Poronin miestelyje = liko 7 laisvos vietos

Projektų pagrindinis tikslas yra siekti tolerancijos jaunimo tarpe, skleisti multikultūriškumo idėjas, kvestionuoti identiteto ir kultūros svarbą. Projektų metu bus naudojamos neformalaus švietimo metodikos, komunikacija, veiklos ir užsiėmimai vyks anglų kalba. Kiekvienam dalyviui bus įteiktas sertifikatas liudijantis dalyvavimą neformalaus švietimo projekte.
Jei manote, kad šis projektas yra skirtas būtent jums – rašykite žemiau nurodytais kontaktais!

*Vienkartinis dalyvio mokestis 30 eurų
**Projektas finansuojamas Europos sąjungos lėšomis
***Kviečiame dalyvauti motyvuotą jaunimą: studentus ir bedarbius nuo 18 iki 30 metų
****Kelionė autobusu į projekto vietą iš Vilniaus ir atgal, apgyvendinimas, pilnas maitinimas, dienos programos, medžiagos, išvykos ir ekskursijos yra apmokėtos projekto lėšomis.
*****Daugiau informacijos apie projektą: projects@inovacijubiuras.lt; tel. +370 674 44617
http://www.inovacijubiuras.lt/


Paskelbtos Užimtumo tarnybos įsidarbinimo galimybės Alytuje 2019 metais.