Naujienos


 

1200x627

 Virtuali Karjeros mugė 2017 

Ši mugė aktuali ne tik studentams, kaip įprasta galvoti apie karjeros muges, bet ir tau, ir jums, ir bet kuriai amžiaus grupei. Nesikuklinkite, niekada nevėlu ieškoti/atrasti/pakeisti savo karjeros kelią.
https://files.cvonline.lt/files/virtualfair17/index.html


 

Paskelbti įsidarbinimo galimybių barometrai 2017 metais Alytuje

Alytaus_apskrityje


 Vadovybės apsaugos departamentas organizuoja įvadinius kursus

Vadovybės apsaugos departamentas (toliau – VAD) organizuoja Vadovybės apsaugos pareigūno įvadinio mokymo kursus.
Įvadinių mokymo kursų pradžia 2015 m. birželio 15 d., trukmė – 6 savaitės.
Į įvadinio mokymo kursus priimami ne vyresni kaip 35 metų Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. 
Į kursus priimti asmenys apgyvendinami bendrabutyje. Sėkmingai išlaikę egzaminus ir įskaitas kursų dalyviai gauna Vadovybės apsaugos pareigūno įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir yra įdarbinami VAD padaliniuose.
Daugiau informacijos Vadovybės apsaugos departamento tinklapyje skiltyje “Darbas ir karjera“:
1. Vadovybės apsaugos pareigūnų rengimas;
2. Reikalavimai fiziniam pasiruošimui;
3. CMEK informacija.
Norintys mokytis kursuose turėtų kreiptis į VAD Personalo poskyrį tel. 8 706 63 129, 8 706 63 081; el. p. personalas@vad.lt, Pamėnkalnio g. 21, Vilnius.

Absolventai kviečiami registruotis TALENTŲ BANKE

Talentu bankas 2015

Paskelbti įsidarbinimo galimybių barometrai 2015 metais

Barometras_Lietuvoje_2015  Barometras_Alytaus_apskrityje_2015

Pradeda veikti Karjeros valdymo informacinė sistema (KVIS)

Nuo šių metų vasario 23 d. pradeda veikti Karjeros valdymo informacinė sistema (KVIS) todėl kviečiame visus Alytaus kolegijos studentus bei absolventus jungtis adresu https://beta.tavokarjera.eu/ ir pildyti savo profilį, tapti matomais darbdaviams, kurti asmeninį karjeros planą, išbandyti įvairius karjeros planavimo įrankius, testus.Pirmą kartą registruojantis sistemoje reikia jungtis per elektroninius valdžios vartus (https://beta.tavokarjera.eu/web/guest/duk-studentams)

Svečio paskaita “Pardavimo valdymas”

Kviečiame studentus  į paskaitą PARDAVIMO VALDYMAS.
Paskaita vyks 2015 m. vasario 25 d. 10.40 val. 304 auditorijoje, Studentų g. 17, Alytaus kolegijoje
Paskaitą skaitys UAB „Telemarketing“ atstovai. Susipažinsite su darbuotojų atranka, pardavėjo kompetencijomis, mokymais, pardavimo eiga ir struktūra, skambučių centro patirtimi. Galėsite praktiškai pritaikyti teorines žinias galimos praktikos metu.

Didinamas studijų prieinamumas judėjimo negalią turintiems studentams

2014 m. gruodžio 15 d. Alytaus kolegija pasipildė dar vienu labai būtinu ir svarbiu įrenginiu – mobiliuoju kopikliu laiptais YACK N 912, skirtu judėjimo negalią turintiems studentams. Kopiklis skirtas transportuoti neįgaliojo vežimėlį laiptais aukštyn ir žemyn. Kopiklis sukomplektuotas su specialia platforma, kuri leidžia transportuoti praktiškai visus vežimėlius, nereikalaujant papildomos įrangos pritvirtintos prie paties vežimėlio. Šis prietaisas bus eksploatuojamas kolegijos pagrindiniame pastate, Studentų g. 17.
Kopiklis
Kopiklis gautas iš Valstybinio studijų fondo įgyvendinant projektą “Studijų prieinamumo užtikrinimas specialiųjų poreikių turintiems studentams”.

Susitikimas su UAB “Finansinis sprendimas”

Mieli studentai, 2014 m. gruodžio 10 d. 10.40 val. kviečiame Jus į susitikimą su UAB “Finansinis sprendimas”. Susitikimo metu įmonė pristatys savo veiklą, praktikos bei įsidarbinimo galimybes.
Susitikimas vyks 304 auditorijoje, Studentų g. 17.

Karjeros valdymo seminarai lapkričio mėnesį

Ar Tau rūpi Tavo karjera?
Ar nori patobulinti asmeninius karjeros valdymo įgūdžius?
O gal apskritai nežinai nuo ko pradėti valdyti karjerą?

2014 m. lapkričio 12 ir 26 dienomis kviečiame į asmeninės karjeros valdymo įgūdžių lavinimo seminarus.

2014-11-12 13 val. Laiko ir veiklos planavimas karjeros kelyje
2014-11-26 13 val. Asmeninių finansų valdymas ir karjera
Kur? – 309 auditorijoje, Studentų g. 17
Kas tai? – Tai praktiniai užsiėmimai, padedantys lavinti asmeninės karjeros valdymui svarbius įgūdžius
Kodėl verta dalyvauti?
Nes TAVO KARJERA—TAVO RANKOSE!

Karjeros valdymo seminarai spalio mėnesį

Ar Tau rūpi Tavo karjera?
Ar nori patobulinti asmeninius karjeros valdymo įgūdžius?
O gal apskritai nežinai nuo ko pradėti valdyti karjerą?

2014 m. spalio 8 ir 22 dienomis kviečiame į asmeninės karjeros valdymo įgūdžių lavinimo seminarus.

2014-10-08 13 val. Savęs pažinimas: mano gebėjimai ir galimybės
2014-10-22 13 val. Karjeros galimybės ir darbo paieškos strategija
Kur? – 309 auditorijoje, Studentų g. 17
Kas tai? – Tai praktiniai užsiėmimai, padedantys lavinti asmeninės karjeros valdymui svarbius įgūdžius
Kodėl verta dalyvauti?
Nes TAVO KARJERA—TAVO RANKOSE!

PROFADIENIS

Profadienis Alytaus kolegijoje

2014 m. rugsėjo 25 d. 10 val. 304 auditorijoje jūsų laukia neeilinė paskaita!
Susitiksite su vienos didžiausių įdarbinimo ir personalo atrankos Baltijos šalyse įmonės BIURO atstovais, kurie pasidalins patirtimi, kaip rašyti motyvacinį laišką.
Renginio metu bus pristatytas jaunimo verslumo konkursas PROFADIENIS, turėsite galimybę sudalyvauti projekto atrankoje.
Daugiau informacijos teikia Vadybos ir administravimo katedros vedėja Aurelija Goravičienė
El. paštas: aurelija.goraviciene@akolegija.lt
Tel. Nr. +37061394403

Karjeros diena 2014

2014 m. kovo 13 d. vyks antroji Alytaus kolegijoje Karjeros diena 2014 – kontaktų mugė. Tai renginys, skirtas tiek studentams, tiek ir įmonėms, kuriame suteikiama galimybė prisistatyti vieni kitiems, apsikeisti kontaktais, įmonėms surasti potencialius praktikantus/darbuotojus, studentams surasti potencialų darbdavį ar praktikos vietą.
Studentai, dėstytojai, akademinė bendruomenė, moksleiviai kviečiame dalyvauti Karjeros dienoje-kontaktų mugėje. Čia galėsite bendrauti, dalintis patirtimi, kurti kontaktų tinklą, užmegzti ryšius su įmonėmis.
AK Karjeros dienos 2014 metu nuo 11.30 val. kviečiame dalyvauti kūrybiškumą ir verslumą skatinančiame renginyje „Startuok!”, kurio metu suburtos komandos kurs verslo idėjas, rengs verslo planus sukurtoms verslo idėjoms įgyvendinti. Tad kviečiame Tave išlaisvinti savo kūrybiškumą ir „Startuoti!”.

Paskelbtas 2014 m. įsidarbinimo galimybių barometras

Lietuvos darbo biržos (LDB) parengtame naujausiame 2014 m. įsidarbinimo galimybių barometre mažas galimybes susirasti darbą turi 17-os pareigybių atstovai, tarp kurių – ir ekonomistai, ir floristai.
Remiantis darbavių apklausomis ir LDB registruojamų darbo vietų tendencijomis, prognozuojama, kad 2014 m. kai kuriems specialistams (su aukštuoju universitetiniu ar neuniversitetiniu, aukštesniuoju išsilavinimu) bei darbininkams (turintiems profesinį pasirengimą) bus kur kas sunkiau susirasti darbą nei kitų profesijų atstovams.
Tarp mažas įsidarbinimo galimybes turinčių specialistų patenka administratoriai, teisininkai, socialiniai darbuotojai, pradinio ugdymo mokytojai, lopšelių-darželių auklėtojai, ekonomistai, turizmo vadybininkai, koneziterapeutai, socialiniai pedagogai, psichologai.
Visą įsidarbinimo galimybių barometrą 2014 m. Lietuvoje ir pagal atskiras apskritis galite rasti čia

20 keisčiausių profesijų, kurių prireiks ateityje

Prieš dešimtmetį nė nebūtume galėję įsivaizduoti, kokių netikėtų profesijų reikės pasauliui. Netgi tokie specialistai kaip socialinės medijos redaktorius ar „debesų” inžinierius buvo neįmanomos, ką jau kalbėti apie net šiandien keistai skambančius darbus.
“Debesų” inžinierius Alytaus kolegija nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. pradėjo ruošti, bet kokių dar galimybių neišnaudojame?
Business Insider pateikia 20 tokių profesijų, kurios šiandien – keistos, o ateityje bus visiškai įprastos.
Profesijų sąrašą skaitykite čia.

Karjeros paslaugos dar lengviau pasiekiamos

Karjeros ir ryšių su visuomene centras 2013 m. spalio mėnesį gavo keturis stacionarius kompiuterius, skirtus studentų karjeros informavimui bei konsultavimui.
Kompiuteriai gauti pagal Vilniaus universiteto įgyvendinamą projektą “Ugdymo karjerai ir karjeros stebėsenos infrastruktūros aukštosiose mokyklose plėtotė Nr. VP3-2.2-ŠMM-07-V-01-002.
Kai tik kompiuteriai bus parengti darbui, visi Alytaus kolegijos studentai mielai kviečiami ir laukia Karjeros ir ryšių su visuomene centre naudotis centro teikiamomis paslaugomis.

karjeros
Alytaus kolegijoje įgyvendintas ugdymo karjerai projektas

Studijos aukštojoje mokykloje yra ne tik tam tikrų profesinių kompetencijų įgijimo bet ir vienas iš asmens karjeros planavimo etapų, kai studentas rengiasi būsimam darbui, jo paieškos etapui. Dažnai jaunas žmogus tik baigęs studijas aukštojoje mokykloje pradeda galvoti apie savo karjerą, kur ir kokią vietą darbo rinkoje jis galėtų užimti. Tam, kad tik baigęs studijas absolventas būtų pasiruošęs savo asmeninių tikslų siekimui bei įgyvendinimui, svarbu jau nuo pirmo kurso ugdyti studentą karjerai, skatinti jį kaupti žinias ir įgūdžius, lavinti kompetencijas, reikalingas asmeninės karjeros planavimui bei įgyvendinimui.
Alytaus kolegija, prisidėdama prie studentų ugdymo karjerai, nuo šių metų balandžio mėnesio pradėjo vykdyti smulkų profesinio orientavimo projektą „Studentų ugdymas karjerai – studento karjeros sėkmės link” (Nr. EG-2013-196). Paraiška projektui buvo parengta ir teikta Švietimo mainų paramos fondo kvietimu teikti paraiškas ir gauti finansinę paramą projektams, skirtiems ugdymo karjerai, orientavimo karjerai, profesinio veiklinimo ir kitoms su profesiniu orientavimu susijusioms veikloms.
Kolegijos projekte buvo įvykdytos dvi veiklos: parengtas „Ugdymo karjerai priemonių rinkinys” bei suorganizuoti mokymai „Studentų ugdymas karjerai per patirtį”. Pirmosios veiklos tikslas – skleisti informaciją bei suteikti metodines priemones studentams bei jauniems bedarbiams apie karjeros planavimo ir ugdymo galimybes. Ugdymo karjerai priemonių rinkinys sudarytas iš keturių skyrių, kuriuose pateikiami praktiniai karjeros planavimo bei darbo paieškos patarimai, surinkta koncentruota informacija apie studijas Lietuvoje bei užsienyje, paramą studijų metu bei baigus studijas, savanorystę, į(si)darbinimo formas. Paskutinėje priemonių rinkinio dalyje pateikiama kontaktinė informacija kur studentas ar jaunas bedarbis gali kreiptis (karjeros konsultavimas, įdarbinimo/personalo atrankos agentūros, forumai). Priemonių rinkinyje pateikiamos ir naudingos nuorodos papildančios pateikiamą informaciją.
Ugdymo karjerai priemonių rinkinys išleistas elektroniniu formatu, t.y., parengta 20 CD, kuriuos galima rasti Alytaus kolegijos Karjeros ir ryšių su visuomene centre (213 kabinetas, Studentų g. 17). Rinkinys taip pat pasiekiamas internete Alytaus kolegijos internetiniame puslapyje bei Alytaus teritorinės darbo biržos puslapyje.
Antra projekto veikla – mokymai „Studentų ugdymas karjerai per patirtį” buvo suorganizuoti šių metų spalio 14-18 dienomis. Mokymų tikslas – ugdyti studentus karjerai patirtinio ugdymo metodu. Tai 24 val. mokymai apimantys savęs pažinimo bei karjeros galimybių tyrinėjimo kompetencijų tobulinimą. Mokymuose galėjo dalyvauti bet kurio kurso bei studijų programos studentai. Mokymuose sėkmingai dalyvavo 12 Alytaus kolegijos studentų.
Siekiant įvertinti mokymų tikslingumą bei kokybę, dalyviams buvo pateiktos vertinimo anketos, kurių tikslas buvo surinkti iš mokymų dalyvių grįžtamąjį ryšį apie mokymų „Studentų ugdymas karjerai per patirtį” kokybę, naudą, įgytus įgūdžius ir kompetencijas. Apibendrinant studentų atsiliepimus galima teigti, kad mokymai pasiteisino ir buvo labai naudingi studentams.
„Nemaniau, kad jie bus tokie įdomūs”, „Nesigailiu atėjusi, gavau ko nesitikėjai ir labai tuo džiaugiuosi”, „Netikėjau, kad žaidimų metu galiu labiau pažinti save ir suprasti ko reikia siekiant karjeros”, „Rezultatus vertinu teigiamai, nes mokymai viršino mūsų lūkesčius. Aš manau, kad iš šių mokymų gavau patirties, kuri man bus naudinga ir ateityje” – dalijosi įspūdžiais mokymų dalyviai.
Ši projektinė veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.
Projekto vadovė Neringa Žiurkutė
Mokymų foto galerija čia

Darbo ir praktikos vietos studentams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Karjeros portalai www.cvvilnius.lt, www.cvkaunas.lt ir www.cvklaipeda.lt suteikia studentams galimybę:
– matyti informaciją apie laisvas darbo ir praktikos vietas;
– parsisiųsti CV ir motyvacinius laiškus (lietuvių ir anglų kalbomis);
– skaityti naujausius patarimus, kaip sėkmingai susirasti svajonių darbą;
– pateikti savo CV portalo duomenų bazėje, kuria darbdaviai naudojasi nemokamai.