Naujienos

UAB “Lanksti linija” ieško Inžinieriaus projektuotojo

Lanksti_linija_Inzinierius_projektuotojas_2020-05-20


LMTA kviečia studijuoti MENO VADYBOS MAGISTRĄ

Meno vadybos magistrantūra – tai nuosekliosios antrosios pakopos studijos. Į jas konkurso tvarka priimami asmenys, baigę pagrindines aukštosios mokyklos bakalauro studijas ir įgiję Lietuvos Respublikos pripažįstamą aukštąjį išsilavinimą. Magistrantūros studijos yra skirtos asmens profesinei ir mokslinei kvalifikacijai kelti.

Studijų trukmė: 1,5 metų. Programos tvarkaraštis pritaikytas dirbantiems (penktadieniais ir šeštadieniais). Magistrantūros studijos skiriamos į du etapus: pirmąjį, kurio metu studijuojami privalomieji dalykai, atliekami tiriamieji darbai, projektai, ir antrąjį, kurio metu rengiamas magistro diplominis darbas (paskutinį semestrą).

SVARBIAUSIOS DATOS:

Priėmimo pradžia: 2020 06 01

Priėmimo pabaiga: 2020 06 23

Motyvacinis pokalbis: 2020 06 25

Nuorodos į detalesnę informaciją:

https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/ii-pakopa-magistranturos-studijos/

https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/ii-pakopa-magistranturos-studijos/priemimo-reikalavimai/

Visais priėmimo ir studijų klausimais galite kreiptis:

Tel. +37067622562

El. Paštu: ieva.gaizutyte@lmta.lt


Paskaita “Neišnaudotos karjeros galimybės ir veiksmai”

2020 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienį), nuo 19:00 iki 20:30 vyks online paskaita “Neišnaudotos karjeros galimybės ir veiksmai”.

KAM SKIRTA IR KODĖL?
☆ Visiems dirbantiems: svarbu reguliariai sustoti ir struktūrizuoti savo profesines patirtis – kas nuveikta ir kur link augti toliau.
☆ Darbo besiieškantiems ar planuojantiems pokyčius: gausite tikslinių klausimų, į kuriuos atsakę, ženkliai paprasčiau naviguosite klaidžiuose karjeros žemėlapiuose.
☆ Jei trumpiau: paskaita skirta visiems, kuriems svarbi jų profesinė sėkmė!

KODĖL VERTA DALYVAUTI?
☆ Sužinosi 15 elementų, kuriuos sąmoningai kontroliuodamas, padidinsi karjeros sėkmės tikimybę.
☆ Susipažinsi su įrankiu, kuris tau padės identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias profesines vietas bei karjeros aplinkoje esančias galimybes ir grėsmes.
☆ Gausi konkrečius klausimus profesinei vizijai išgryninti.
☆ Susipažinsi su tikslų formulavimo įrankiu ir jo pagalba gebėsi susidaryti veiksmų planą ir tobulėjimo žingsnius vizijai pasiekti.
Online paskaita bus kupina asmeninių sėkmių ir nesėkmių pavyzdžių, įžvalgų ir idėjų bei motyvacijos veikti, o ne pasyviai laukti.

Daugiau informacijos ir registracija į paskaitą šioje nuorodoje.


Trys elgesio taisyklės, lemiančios sėkmingą karjerą

Kviečiu pažiūrėti trumpą video apie tris taisykles pagal Saulių Jovaišą, nulemenčias sėkmingą karjera.


Alytaus kolegijos 2019 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo

Atlikus 2019 metais baigusių Alytaus kolegiją absolventų (130) įsidarbinimo rodiklių analizę, bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo yra 96 (74 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose. Taip pat dalis absolventų yra išvykę į užsienį, kur dirba arba tęsia studijas. Ta dalis absolventų neatsispindi šiose įsidarbinimo rodikliuose.


Webinaras “Tavo karjera: neišnaudotos galimybės ir veiksmai”

2020 m. kovo 24 d. (antradienį) 18.00–19.30 val. vyks webinaras “Tavo karjera: neišnaudotos galimybės ir veiksmai”.

Kodėl verta dalyvauti šiame webinare?

 • sužinosi 15 elementų, kuriuos sąmoningai kontroliuodamas padidinsi karjeros sėkmės tikimybę;
 • Tau bus pristatytas įrankis, kuris padės identifikuoti stipriąsias ir tobulintinas vietas bei aplinkui esančias galimybes ir grėsmes;
 • gausi konkrečius klausimus profesinei vizijai išgryninti;
 • susipažinsi su tikslų formulavimo įrankiu, jo pagalba gebėsi susidaryti veiksmų planą ir tobulėjimo žingsnius vizijai pasiekti;
 • išeisi su tikėjimu, kad karjeros sėkmė – tik tavo paties rankose.

Plačiau apie webinarą šioje nuorodoje.


Paskelbtas įsidarbinimo galimybių barometras 2020

Remiantis įsidarbinimo galimybių barometru 2020 metams, Alytuje dideles įsidarbinimo galimybes turi šie špecialistai: Automatikos inžinieriai; Bendrosios praktikos gydytojai; Elektronikos inžinieriai; Elektros inžinerijos technikai; Gydytojai odontologai; Gydytojai specialistai; Kompiuterijos inžinieriai; Mechanikos inžinerijos technikai; Mechanikos inžinieriai; Pagalbos informacinių technologijų ir ryšių sistemų naudotojams technikai; Pardavimo atstovai; Psichologai; Reklamos ir rinkodaros specialistai; Sistemų administratoriai; Slaugos specialistai; Statybos inžinieriai; Technologijų ir gamybos inžinieriai; Technologijų technikai.

Visą įsidarbinimo galimybių barometrą galite rasti čia.


Alytaus kolegija dalyvaus parodoje STUDIJOS 2020

Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Atsakymų į klausimus ieškok 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020.

STUDIJOS 2020 – didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodoje po vienu stogu pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės:

 1. Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos;
 2. Profesinės mokyklos;
 3. Švietimo ir ekspertinės organizacijos;
 4. Užsienio universitetai;
 5. Verslo įmonės, neformalus ugdymas, karjeros konsultacijos;
 6. Kalbų kursai;
 7. Tarptautiniai egzaminai bei kitos alternatyvos, kaip kelionės, savanorystė, „gap year“.


Praktinis seminaras “Gyvenimo aprašymo rengimas”


VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas kviečia studijuoti magistrantūroje

VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas kvieiča baigusius koleginių studijų programas ir įgijusius profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį iki 2020 m. vasario 15 d. teikti  prašymus studijuoti 24 kreditų apimties papildomosiose studijose VDU Bioekonomikos plėtros fakultete dalinai nuotoliniu būdu ir įgyti galimybę studijuoti magistrantūros studijose bei pretenduoti į valstybės ir universiteto finansuojamas magistrantūros studijų vietas.


Praktika DAROM akcijoje


Alytaus kolegija dalyvaus Aukštųjų mokyklų mugėje 2020

Visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, kviečiame apsilankyti Aukštųjų mokyklų mugėje 2020, kurį vyks sausio 23 d. Kauno Žalgirio arenoje nuo 10 val. Mugėje rasite ne tik Alytaus kolegijos atstovus, bet ir turėsite galimybę susipažinti su kitų aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Prie „Aukštųjų mokyklų mugės“ jau 3 metai jungiasi ir „Profesinio mokymo mugė“,  pristatanti  aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas ir kviečianti rinktis jaunimą karjeros galimybes.Profesinis mokymas siejamas  ne tik su moksleiviais nuo 14 metų, galinčiais pretenduoti mokytis profesinio mokymo įstaigose, bet ir su vyresniais, absolventais, kurie norėtų išbandyti save kitose srityse ar įgyti naujų praktinių įgūdžių. Kartu su profesine kvalifikacija mokiniai gali įgyti ir pagrindinį arba vidurinį išsilavinimą. Ateik ir sužinok sprendimą!


Karjeros centras kviečia į praktinių seminarų ciklą


“Vilkyškių pieninė” įmonių grupė kviečia prisijungti prie komandos

AB “Vilkyškių pieninė” įmonių grupė kviečia prisijungti prie komandos šių sričių specialistus:

 • Maisto produktų technologus
 • Kompiuterijos inžinierius
 • Statybos inžinierius

Jeigu domina darbas ar praktika šioje įmonėje:

Skambink: 8 637 13 772

Rašyk: cv@vilkyskiu.lt

Vilkyskiu_pienine_2020-01


Nori žengti žingsnį savo karjeroje? Tau gali patikti praktika ar stažuotė “Swedbank”

Bankas “Swedbank” siūlo puikią galimybę atlikti praktiką ar stažuotis bet kuriame banko padalinyje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ar Švedijoje. Bankas kviečia studentus žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei susipažinti su  organizacija, jos veikla, kultūra. Susidomėjai? Rinkis Tau patinkantį banko siūlomų praktikos ir stažuotės pasiūlymą ir kandidatuok!

Visą informaciją rasi čia.


Alytaus kolegijos 2018 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 1 metams po studijų baigimo

Atlikus 2018 metais  baigusių Alytaus kolegiją absolventų (149) įsidarbinimo rodiklių analizę bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 1 metams po studijų baigimo yra 92 (62 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose.


AB “Kauno grūdai” kviečia prisijungti prie komandos


Absolventai ir įsidarbinimo galimybės

Darbo rinka išgyvena ne pačius lengviausius laikus, darbo pasiūlymų daug, o laisvų, reikalavimus atitinkančių ir norinčių dirbti kandidatų nėra tiek daug, su darbuotojų trūkumu susiduria beveik visos veiklos sritys.

Skaitykite plačiau


TOP 10 paklausių profesijų

Užimtumo tarnyba parengė „TOP 10 paklausių profesijų“ sąrašą, kurį sudarant buvo vertinama specialistų ir kvalifikuotų darbininkų profesijų paklausa 2018 m. ir 2019 m. I–III ketv.

TOP 10 paklausių specialistų šalyje – tai reklamos ir rinkodaros specialistai, ikimokyklinio ugdymo mokytojai, mechanikos inžinieriai, statybos inžinieriai, taikomųjų programų kūrėjai, specialiųjų poreikių mokinių mokytojai, elektros inžinerijos technikai, mechanikos inžinerijos technikai, elektros inžinieriai ir gydytojai specialistai.

Skaitykite plačiau


Ar turite lyderiui būdingas savybes?

Satya Nadella, „Microsoft“ vadovas, ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas „Microsoft“ darbuotojas turi stengtis būti lyderiu. Tačiau tapęs bendrovės CEO jis iškart susidūrė su problema: kompanijoje lyderystei buvo priskiriama bent šimtas skirtingų savybių ir požymių, priklausomai nuo to, kokią poziciją bendrovėje darbuotojas užima. Todėl vadovas subūrė komandą, kuri lyderystės sąvoką supaprastino.

Sakitykite plačiau


 

Užsienio kalbų poreikis darbo rinkoje: kokių įgūdžių tikimasi iš darbuotojų Lietuvoje?

Kalbų mokėjimas atveria platesnes karjeros bei įsidarbinimo galimybes.

O kiek užsienio kalbų mokate Jūs?

Kalbų poreikis rinkoje yra nulemiamas tiek regionų, tiek įmonės veiklos srities, tiek ir pareigų lygio. Kalbant apibendrintai, Lietuvoje bazinės užsienio kalbos, be kurių sunku išsiversti, yra dvi: anglų ir rusų.

Skaityti plačiau.


Personalo planai: ką Baltijos šalių darbdaviai planuoja 2019-2020 metams?

CV-Online atliktos Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) darbdavių apklausos duomenimis didžioji dauguma apklausoje dalyvavusių darbdavių artimiausiu 12 mėnesių laikotarpiu planuoja ieškoti: kvalifikuotų darbininkų, specialistų, vyr. specialistų bei nekvalifikuotų darbininkų. Daugiausiai darbo pasiūlymų planuoja pateikti gamybos, transporto, IT ir finansų srities įmonės.

Visas atliktas tyrimas čia.


Paskelbtos Užimtumo tarnybos įsidarbinimo galimybės Alytuje 2019 metais.