Naujienos

  Pradžia   Matching4You


Kaip atrodo geras, dėmesį traukiantis CV?

Kviečiu pažiūrėti trumpą video apie dėmesį patraukiantį CV pagal Saulių Jovaišą.

Karjeros centras kviečia į praktinių seminarų ciklą

Nuo 2020 m. rugsėjo 22 d. prasideda praktinių karjeros seminarų ciklas. Kviečiame registruotis el. paštu neringa.vismolekiene@akolegija.lt, nes vietų skaičius ribotas.

Pirmasis ciklo seminaras “Savęs pažinimas. Asmeninis SSGG”  jau 2020 m. rugsėjo 22 d.

Kodėl verta dalyvauti?

  • Lavinsi gebėjimą tinkamai įvertinti karjerai svarbias stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses bei įvertinti skirtingų karjeros pasirinkimų galimybes ar grėsmes.


UAB “Lanksti linija” darbo pasiūlymas

UAB „Lanksti linija“ – nuo 2001 metų sėkmingai tarptautinėje rinkoje dirbanti metalo apdirbimo įmonė, turinti patikimus verslo partnerius ir profesionalią darbuotojų komandą. Šiandien įmonė daug investuoja į gamybos plėtrą, diegia modernias technologijas ir įgyvendina naujus techninius projektus.

Šiuo metu įmonė kviečia prie komandos prisijungti šiuos specialistus:

  • Štampuotojus (-as)
  • Metalo mašinų suvirinimo operatorius (-es)
  • Programinio valdymo staklių operatorius (-es)

Įmonės darbo pasiūlymas čia.


Inovatyvi tarptautinė mokymosi programa “Seeds for the Future Baltics 2020”

Ei studente, jei tu studijuoji Informacinių sistemų technologijų (IST), Multimedija ir vizualinė komunikacija (MVK), Multimedija, dizainas ir leidybos technologijos (MDLT) studijų programose, gerai moki anglų kalbą, turi motyvacijos mokytis iš profesionalų, tai HUAWEI tarptautinė programa “Seeds for the Future Baltics 2020” kaip tik tau!

HUAWEI kompanija 2020 m. lapkričio 2-6 dienomis kviečia Baltijos šalių studentus, studijuojančius informacijos ir ryšių technologijų kryptyje, dalyvauti penkių dienų mokymosi programoje, kurią sudarys virtualių 5G technologijų, debesų kompiuterijos bei dirbtinio intelekto paskaitos. Studentai taip pat dalyvaus lyderystės kursuose, virtualiose ekskursijose, klausysis kviestinių dėstytojų iš užsienio pranešimų apie kibernetinį saugumą bei skaitmeninę transformaciją. Išlaikius baigiamuosius egzaminus studentai bus apdovanoti programos „Seeds for the Future“ sertifikatais, sulauks kitų organizatoriaus staigmenų.

Dalyvauti projekte kviečiami su IRT susijusių bakalauro bei magistro programų studentai ir doktorantai, turintys gerus anglų kalbos įgūdžius. Iš kiekvienos Baltijos šalies planuojama atrinkti po 10 studentų. Norint dalyvauti atrankoje, reikės pateikti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką bei mokymosi vidurkį atpindintį dokumentą.

Registracija į programą vyksta iki 2020 m. spalio 19 d. 

Daugiau informacijos apie programą ir registracija čia.

Kyla klausimų apie programą? Klausk el. p. samanta.jucaityte@huawei.com

Reikia pagalbos rašant gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką? Kreipkis el.p. neringa.vismolekiene@akolegija.lt


Startavo nauja studijų programų, praktikų ir darbo paieškos platforma

Kviečiame susipažinti ir išbandyti naują neseniai startavusią studijų programų, praktikos ir darbo paieškos platformą – Matching4you. Platforma skirta studentams, siekiantiems kuo sėkmingiau įsilieti į darbo rinką. 2020 m. rugpjūčio 3 d. prasidėjo pirmasis etapas, kurio metu visas dėmesys skirtas naujų vartotojų registracijai šioje platformoje.

2020 m. spalio 1 d. prasidės antrasis etapas, kurio metu mokymosi ir karjeros galimybės pasieks visus vartotojus. Projektas yra tarptautinis ir visiškai nemokamas studentams.


LKL Akademija buria komandą 6-ajam sezonui – tapk projekto dalimi!

Naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas startuos jau šį mėnesį (2020 m. rugsėjis), o tai reiškia, kad savo komandas prie starto linijos rikiuoja ne tik lygos klubai, bet ir šeštuosius gyvavimo metus pasitinkantis LKL akademijos projektas.

LKL Akademija kviečia visus norinčius studentus atlikti praktiką sporto rinkodaros, komunikacijos ir renginių organizavimo srityse. Projekto dėka studentai gali ugdyti tiek asmeninius, tiek profesinius įgūdžius. Praktikos metu studentai intensyviai dirba su LKL ir LKL klubais.

Registracija praktikai LKL Akademijoje vyksta iki rugsėjo 15 d. Registracijos formą rasite čia.

Paraiškas tapti šeštosios LKL akademijos komandos nariu gali teikti visi, turintys vidurinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Daugiau informacijos apie projektą čia.


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos pasiūlymas

VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Alytaus r. biuras siūlo darbą Buhalterinės apskaitos konsultantui.

Daugiau informacijos skaitykite skelbime.


Alytaus kolegijos 2019 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 12 mėnesių po studijų baigimo

Atlikus 2019 metais baigusių Alytaus kolegiją absolventų (130) įsidarbinimo rodiklių analizę, bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 12 mėnesių po studijų baigimo yra 92 (71 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose. Taip pat dalis absolventų yra išvykę į užsienį arba dirba savarankiškai, t.y. vykdo individualią veiklą arba dirba su verslo liudijimais. Ši dalis absolventų neatsispindi šiuose įsidarbinimo rodikliuose.


Karjeros centras konsultuoja ir vasarą!

Vasara – atostogų metas, tačiau tai ir puikus metas peržiūrėti savo gyvenimo aprašymą, ieškoti darbo ar kitų karjeros galimybių.

Todėl ir vasaros metu galite kreiptis į Karjeros centrą pasikonsultuoti jums rūpimais klausimais, pasirengti CV ar motyvacinį laišką. Konsultuojame tiek susitikus individualiai (prieš tai užsiregistruoti el. paštu neringa.vismolekiene@akolegija.lt) arba tiesiog rašykite neringa.vismolekiene@akolegija.lt


Trys elgesio taisyklės, lemiančios sėkmingą karjerą

Kviečiu pažiūrėti trumpą video apie tris taisykles pagal Saulių Jovaišą, nulemenčias sėkmingą karjerą.


Alytaus kolegijos 2019 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo

Atlikus 2019 metais baigusių Alytaus kolegiją absolventų (130) įsidarbinimo rodiklių analizę, bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo yra 96 (74 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose. Taip pat dalis absolventų yra išvykę į užsienį, kur dirba arba tęsia studijas. Ta dalis absolventų neatsispindi šiuose įsidarbinimo rodikliuose.


Paskelbtas įsidarbinimo galimybių barometras 2020

Remiantis įsidarbinimo galimybių barometru 2020 metams, Alytuje dideles įsidarbinimo galimybes turi šie špecialistai: Automatikos inžinieriai; Bendrosios praktikos gydytojai; Elektronikos inžinieriai; Elektros inžinerijos technikai; Gydytojai odontologai; Gydytojai specialistai; Kompiuterijos inžinieriai; Mechanikos inžinerijos technikai; Mechanikos inžinieriai; Pagalbos informacinių technologijų ir ryšių sistemų naudotojams technikai; Pardavimo atstovai; Psichologai; Reklamos ir rinkodaros specialistai; Sistemų administratoriai; Slaugos specialistai; Statybos inžinieriai; Technologijų ir gamybos inžinieriai; Technologijų technikai.

Visą įsidarbinimo galimybių barometrą galite rasti čia.


Nori žengti žingsnį savo karjeroje? Tau gali patikti praktika ar stažuotė “Swedbank”

Bankas “Swedbank” siūlo puikią galimybę atlikti praktiką ar stažuotis bet kuriame banko padalinyje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ar Švedijoje. Bankas kviečia studentus žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei susipažinti su  organizacija, jos veikla, kultūra. Susidomėjai? Rinkis Tau patinkantį banko siūlomų praktikos ir stažuotės pasiūlymą ir kandidatuok!

Visą informaciją rasi čia.


Alytaus kolegijos 2018 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 1 metams po studijų baigimo

Atlikus 2018 metais  baigusių Alytaus kolegiją absolventų (149) įsidarbinimo rodiklių analizę bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 1 metams po studijų baigimo yra 92 (62 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose.


Absolventai ir įsidarbinimo galimybės

Darbo rinka išgyvena ne pačius lengviausius laikus, darbo pasiūlymų daug, o laisvų, reikalavimus atitinkančių ir norinčių dirbti kandidatų nėra tiek daug, su darbuotojų trūkumu susiduria beveik visos veiklos sritys.

Skaitykite plačiau


TOP 10 paklausių profesijų

Užimtumo tarnyba parengė „TOP 10 paklausių profesijų“ sąrašą, kurį sudarant buvo vertinama specialistų ir kvalifikuotų darbininkų profesijų paklausa 2018 m. ir 2019 m. I–III ketv.

TOP 10 paklausių specialistų šalyje – tai reklamos ir rinkodaros specialistai, ikimokyklinio ugdymo mokytojai, mechanikos inžinieriai, statybos inžinieriai, taikomųjų programų kūrėjai, specialiųjų poreikių mokinių mokytojai, elektros inžinerijos technikai, mechanikos inžinerijos technikai, elektros inžinieriai ir gydytojai specialistai.

Skaitykite plačiau


Ar turite lyderiui būdingas savybes?

Satya Nadella, „Microsoft“ vadovas, ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas „Microsoft“ darbuotojas turi stengtis būti lyderiu. Tačiau tapęs bendrovės CEO jis iškart susidūrė su problema: kompanijoje lyderystei buvo priskiriama bent šimtas skirtingų savybių ir požymių, priklausomai nuo to, kokią poziciją bendrovėje darbuotojas užima. Todėl vadovas subūrė komandą, kuri lyderystės sąvoką supaprastino.

Sakitykite plačiau


Užsienio kalbų poreikis darbo rinkoje: kokių įgūdžių tikimasi iš darbuotojų Lietuvoje?

Kalbų mokėjimas atveria platesnes karjeros bei įsidarbinimo galimybes.

O kiek užsienio kalbų mokate Jūs?

Kalbų poreikis rinkoje yra nulemiamas tiek regionų, tiek įmonės veiklos srities, tiek ir pareigų lygio. Kalbant apibendrintai, Lietuvoje bazinės užsienio kalbos, be kurių sunku išsiversti, yra dvi: anglų ir rusų.

Skaityti plačiau.


Personalo planai: ką Baltijos šalių darbdaviai planuoja 2019-2020 metams?

CV-Online atliktos Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) darbdavių apklausos duomenimis didžioji dauguma apklausoje dalyvavusių darbdavių artimiausiu 12 mėnesių laikotarpiu planuoja ieškoti: kvalifikuotų darbininkų, specialistų, vyr. specialistų bei nekvalifikuotų darbininkų. Daugiausiai darbo pasiūlymų planuoja pateikti gamybos, transporto, IT ir finansų srities įmonės.

Visas atliktas tyrimas čia.