Naujienos

  Pradžia   Matching4You


Praktika tarptautinėje kelionių agentūroje

Siūlome nuotolines praktikas studentams tarptautinėje kelionių agentūroje www.opatrip.com.

Galite pasirinkti kalbą (anglų, rusų, latvių, lenkų, lietuvių) ir sritį:

  • Valdymas ir administravimas
  • Klientų aptarnavimas
  • Turizmo ir renginių organizavimas
  • Reklamų skelbimų rašymas, vertimas
  • IT, interneto svetainių administravimas
  • Kūrybinės užduotys
Minimali praktikos trukmė: 2 mėnesiai. Lankstus grafikas.

2021 m. Planuojame įdarbinti žmones pardavimo vadybininkų ir rinkodaros vadovų pareigoms užimti. Mūsų praktikos studentai visada yra prioritetų sąrašo viršuje.

Susisiekite su mumis: info@opatrip.com


STUDFESTAS 2020

Studfestas gimė su paprastu, bet tikrai svarbiu tikslu – padėti jaunam žmogui apsispręsti, ką veikti savo gyvenime. Renginio tikslas nėra pamokančiai dėstyti, ką reikia daryti, norint pasiekti karjeros aukštumų – veikiau duoti įrankius ir padėti nuspręsti pačiam.

Studfesto transliaciją gruodžio 11 dieną stebėkite 15min portale. 12 įvairiausių sričių profesionalų – karių, politologų, medikų, įvaizdžio ir mokymosi specialistų dalinsis savo patirtimi. Tikime, kad praleistas laikas, stebint „Studfestą“, padės apsispręsti ir priimti geriausią sprendimą ieškant svajonių karjeros.

Registruotis galite: https://cutt.ly/0g8QTDS

Daugiau informacijos: https://www.15min.lt/studfestas

Visi STUDFESTO pranešimai vienoje vietoje – spauskite ant paveiksliuko!


Ar ištyrei visas karjeros galimybes?

Alytaus kolegijos Karjeros centras kviečia į nemokamą seminarą “Ar ištyrei visas karjeros galimybes arba kaip gali ieškoti darbo?”

Seminaro laikas: 2020 m. gruodžio 9 d. 15.00 val.

Seminarto trukmė: iki 1 val.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per MS Teams programą. Norint dalyvauti seminare būtina registracija, todėl kviečiame iki gruodžio 8 d. registruotis el. paštu neringa.vismolekiene@akolegija.lt. Užsiregistravę studentai gruodžio 9 d. iki 12 val. į el. paštą gaus nuorodą prisijungimui.


Ar žinai, kuriuo karjeros keliu nori eiti?

Alytaus kolegijos Karjeros centras kviečia pirmo kurso nuolatinių studijų studentus į nemokamą seminarą “Ar žinai, kuriuo karjeros keliu nori eiti arba kokia Tavo karjeros vizija?”

Seminaro laikas: 2020 m. lapkričio 25 d. 15.00 val.

Seminarto trukmė: iki 1 val.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per MS Teams programą. Visi pirmo kurso studentai bus prijungti prie Ugdymas karjerai komandos, kur ir galės dalyvauti nuotoliniame seminare.

P.S. Tai yra pirmas nuotolinis seminaras, į kurį kviečiami tik pirmo kurso nuolatinių studijų studentai. Pasiteisinus seminaro formatui, bus organizuojami ugdymo karjerai seminarai visiems Alytaus kolegijos studentams. 


AK Karjeros centras dirba nuotoliniu būdu

Informuojame, kad nuo lapkričio 9 d. Alytaus kolegijos Karjeros centras dirba nuotoliniu būdu.

Kaip ir anksčiau, galite konsultuotis jums rūpimais karjeros klausimais, atsiųsti CV ar motyvacinį laišką peržiūrai ir konsultacijai.

Parašykite el. laišką paštu neringa.vismolekiene@akolegija.lt, ir su jumis susisieksime bei susitarsime dėl tinkamiausio konsultacijos formato ir laiko.


Karjeros dienos 2020: Pažink rytojaus save!

Koronaviruso pandemija ir karantinas atveria daugiau galimybių dalyvauti nuotoliniu būdu įvairiuose renginiuose, taigi Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) lapkričio 16-20 dienomis organizuoja Karjeros dienas 2020: Pažink rytojaus save!

Studentų karjeros dienose lauks ne tik informatyvios paskaitos, bet ir įdomios pramogos, įvairių galimybių pristatymai bei virtuali karjeros mugė. Mugėje prisistatys įvairios Lietuvos įmonės, kurios šiuo metu ieško darbuotojų arba praktikantų.

Sekite informaciją VDU Karjeros centro puslapyje arba VDU Karjeros centro Facebook’e.


Kaip atrodo geras, dėmesį traukiantis CV?

Kviečiu pažiūrėti trumpą video apie dėmesį patraukiantį CV pagal Saulių Jovaišą.


 

UAB “Lanksti linija” darbo pasiūlymas

UAB „Lanksti linija“ – nuo 2001 metų sėkmingai tarptautinėje rinkoje dirbanti metalo apdirbimo įmonė, turinti patikimus verslo partnerius ir profesionalią darbuotojų komandą. Šiandien įmonė daug investuoja į gamybos plėtrą, diegia modernias technologijas ir įgyvendina naujus techninius projektus.

Šiuo metu įmonė kviečia prie komandos prisijungti šiuos specialistus:

  • Štampuotojus (-as)
  • Metalo mašinų suvirinimo operatorius (-es)
  • Programinio valdymo staklių operatorius (-es)

Įmonės darbo pasiūlymas čia.


Inovatyvi tarptautinė mokymosi programa “Seeds for the Future Baltics 2020”

Ei studente, jei tu studijuoji Informacinių sistemų technologijų (IST), Multimedija ir vizualinė komunikacija (MVK), Multimedija, dizainas ir leidybos technologijos (MDLT) studijų programose, gerai moki anglų kalbą, turi motyvacijos mokytis iš profesionalų, tai HUAWEI tarptautinė programa “Seeds for the Future Baltics 2020” kaip tik tau!

HUAWEI kompanija 2020 m. lapkričio 2-6 dienomis kviečia Baltijos šalių studentus, studijuojančius informacijos ir ryšių technologijų kryptyje, dalyvauti penkių dienų mokymosi programoje, kurią sudarys virtualių 5G technologijų, debesų kompiuterijos bei dirbtinio intelekto paskaitos. Studentai taip pat dalyvaus lyderystės kursuose, virtualiose ekskursijose, klausysis kviestinių dėstytojų iš užsienio pranešimų apie kibernetinį saugumą bei skaitmeninę transformaciją. Išlaikius baigiamuosius egzaminus studentai bus apdovanoti programos „Seeds for the Future“ sertifikatais, sulauks kitų organizatoriaus staigmenų.

Dalyvauti projekte kviečiami su IRT susijusių bakalauro bei magistro programų studentai ir doktorantai, turintys gerus anglų kalbos įgūdžius. Iš kiekvienos Baltijos šalies planuojama atrinkti po 10 studentų. Norint dalyvauti atrankoje, reikės pateikti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką bei mokymosi vidurkį atpindintį dokumentą.

Registracija į programą vyksta iki 2020 m. spalio 19 d. 

Daugiau informacijos apie programą ir registracija čia.

Kyla klausimų apie programą? Klausk el. p. samanta.jucaityte@huawei.com

Reikia pagalbos rašant gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką? Kreipkis el.p. neringa.vismolekiene@akolegija.lt


Startavo nauja studijų programų, praktikų ir darbo paieškos platforma

Kviečiame susipažinti ir išbandyti naują neseniai startavusią studijų programų, praktikos ir darbo paieškos platformą – Matching4you. Platforma skirta studentams, siekiantiems kuo sėkmingiau įsilieti į darbo rinką. 2020 m. rugpjūčio 3 d. prasidėjo pirmasis etapas, kurio metu visas dėmesys skirtas naujų vartotojų registracijai šioje platformoje.

2020 m. spalio 1 d. prasidės antrasis etapas, kurio metu mokymosi ir karjeros galimybės pasieks visus vartotojus. Projektas yra tarptautinis ir visiškai nemokamas studentams.


LKL Akademija buria komandą 6-ajam sezonui – tapk projekto dalimi!

Naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas startuos jau šį mėnesį (2020 m. rugsėjis), o tai reiškia, kad savo komandas prie starto linijos rikiuoja ne tik lygos klubai, bet ir šeštuosius gyvavimo metus pasitinkantis LKL akademijos projektas.

LKL Akademija kviečia visus norinčius studentus atlikti praktiką sporto rinkodaros, komunikacijos ir renginių organizavimo srityse. Projekto dėka studentai gali ugdyti tiek asmeninius, tiek profesinius įgūdžius. Praktikos metu studentai intensyviai dirba su LKL ir LKL klubais.

Registracija praktikai LKL Akademijoje vyksta iki rugsėjo 15 d. Registracijos formą rasite čia.

Paraiškas tapti šeštosios LKL akademijos komandos nariu gali teikti visi, turintys vidurinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Daugiau informacijos apie projektą čia.


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos pasiūlymas

VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Alytaus r. biuras siūlo darbą Buhalterinės apskaitos konsultantui.

Daugiau informacijos skaitykite skelbime.


Alytaus kolegijos 2019 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 12 mėnesių po studijų baigimo

Atlikus 2019 metais baigusių Alytaus kolegiją absolventų (130) įsidarbinimo rodiklių analizę, bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 12 mėnesių po studijų baigimo yra 92 (71 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose. Taip pat dalis absolventų yra išvykę į užsienį arba dirba savarankiškai, t.y. vykdo individualią veiklą arba dirba su verslo liudijimais. Ši dalis absolventų neatsispindi šiuose įsidarbinimo rodikliuose.


Karjeros centras konsultuoja ir vasarą!

Vasara – atostogų metas, tačiau tai ir puikus metas peržiūrėti savo gyvenimo aprašymą, ieškoti darbo ar kitų karjeros galimybių.

Todėl ir vasaros metu galite kreiptis į Karjeros centrą pasikonsultuoti jums rūpimais klausimais, pasirengti CV ar motyvacinį laišką. Konsultuojame tiek susitikus individualiai (prieš tai užsiregistruoti el. paštu neringa.vismolekiene@akolegija.lt) arba tiesiog rašykite neringa.vismolekiene@akolegija.lt


Trys elgesio taisyklės, lemiančios sėkmingą karjerą

Kviečiu pažiūrėti trumpą video apie tris taisykles pagal Saulių Jovaišą, nulemenčias sėkmingą karjerą.


Alytaus kolegijos 2019 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo

Atlikus 2019 metais baigusių Alytaus kolegiją absolventų (130) įsidarbinimo rodiklių analizę, bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo yra 96 (74 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose. Taip pat dalis absolventų yra išvykę į užsienį, kur dirba arba tęsia studijas. Ta dalis absolventų neatsispindi šiuose įsidarbinimo rodikliuose.


Paskelbtas įsidarbinimo galimybių barometras 2020

Remiantis įsidarbinimo galimybių barometru 2020 metams, Alytuje dideles įsidarbinimo galimybes turi šie špecialistai: Automatikos inžinieriai; Bendrosios praktikos gydytojai; Elektronikos inžinieriai; Elektros inžinerijos technikai; Gydytojai odontologai; Gydytojai specialistai; Kompiuterijos inžinieriai; Mechanikos inžinerijos technikai; Mechanikos inžinieriai; Pagalbos informacinių technologijų ir ryšių sistemų naudotojams technikai; Pardavimo atstovai; Psichologai; Reklamos ir rinkodaros specialistai; Sistemų administratoriai; Slaugos specialistai; Statybos inžinieriai; Technologijų ir gamybos inžinieriai; Technologijų technikai.

Visą įsidarbinimo galimybių barometrą galite rasti čia.


Nori žengti žingsnį savo karjeroje? Tau gali patikti praktika ar stažuotė “Swedbank”

Bankas “Swedbank” siūlo puikią galimybę atlikti praktiką ar stažuotis bet kuriame banko padalinyje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ar Švedijoje. Bankas kviečia studentus žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei susipažinti su  organizacija, jos veikla, kultūra. Susidomėjai? Rinkis Tau patinkantį banko siūlomų praktikos ir stažuotės pasiūlymą ir kandidatuok!

Visą informaciją rasi čia.


Alytaus kolegijos 2018 m. absolventų įsidarbinimas praėjus 1 metams po studijų baigimo

Atlikus 2018 metais  baigusių Alytaus kolegiją absolventų (149) įsidarbinimo rodiklių analizę bendras dirbančių absolventų skaičius praėjus 1 metams po studijų baigimo yra 92 (62 proc.). Pateiktame paveiksle galite matyti įsidarbinimo duomenis pagal atskiras studijų programas. Dalis absolventų tęsia studijas kitose aukštosiose mokyklose.


Absolventai ir įsidarbinimo galimybės

Darbo rinka išgyvena ne pačius lengviausius laikus, darbo pasiūlymų daug, o laisvų, reikalavimus atitinkančių ir norinčių dirbti kandidatų nėra tiek daug, su darbuotojų trūkumu susiduria beveik visos veiklos sritys.

Skaitykite plačiau


TOP 10 paklausių profesijų

Užimtumo tarnyba parengė „TOP 10 paklausių profesijų“ sąrašą, kurį sudarant buvo vertinama specialistų ir kvalifikuotų darbininkų profesijų paklausa 2018 m. ir 2019 m. I–III ketv.

TOP 10 paklausių specialistų šalyje – tai reklamos ir rinkodaros specialistai, ikimokyklinio ugdymo mokytojai, mechanikos inžinieriai, statybos inžinieriai, taikomųjų programų kūrėjai, specialiųjų poreikių mokinių mokytojai, elektros inžinerijos technikai, mechanikos inžinerijos technikai, elektros inžinieriai ir gydytojai specialistai.

Skaitykite plačiau


Ar turite lyderiui būdingas savybes?

Satya Nadella, „Microsoft“ vadovas, ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas „Microsoft“ darbuotojas turi stengtis būti lyderiu. Tačiau tapęs bendrovės CEO jis iškart susidūrė su problema: kompanijoje lyderystei buvo priskiriama bent šimtas skirtingų savybių ir požymių, priklausomai nuo to, kokią poziciją bendrovėje darbuotojas užima. Todėl vadovas subūrė komandą, kuri lyderystės sąvoką supaprastino.

Sakitykite plačiau


Užsienio kalbų poreikis darbo rinkoje: kokių įgūdžių tikimasi iš darbuotojų Lietuvoje?

Kalbų mokėjimas atveria platesnes karjeros bei įsidarbinimo galimybes.

O kiek užsienio kalbų mokate Jūs?

Kalbų poreikis rinkoje yra nulemiamas tiek regionų, tiek įmonės veiklos srities, tiek ir pareigų lygio. Kalbant apibendrintai, Lietuvoje bazinės užsienio kalbos, be kurių sunku išsiversti, yra dvi: anglų ir rusų.

Skaityti plačiau.


Personalo planai: ką Baltijos šalių darbdaviai planuoja 2019-2020 metams?

CV-Online atliktos Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) darbdavių apklausos duomenimis didžioji dauguma apklausoje dalyvavusių darbdavių artimiausiu 12 mėnesių laikotarpiu planuoja ieškoti: kvalifikuotų darbininkų, specialistų, vyr. specialistų bei nekvalifikuotų darbininkų. Daugiausiai darbo pasiūlymų planuoja pateikti gamybos, transporto, IT ir finansų srities įmonės.

Visas atliktas tyrimas čia.