Naujienos

Jaunųjų informatikų akademijos atsiskaitomasis-baigiamasis renginys

2015-05-15

2015 m. gegužės 14 d. Alytaus teatre vyko Alytaus kolegijos atsiskaitomąjį-baigiamąjį Jaunųjų informatikų akademijos atsiskaitomasis-baigiamasis renginys. Jaunųjų informatikų akademija (AK JIA) sėkmingai savo veiklą vyko jau antrus metus.

Į renginį atvyko daug garbingų svečių: Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, KTU e. mokymosi technologijų centro vadovas Gytis Cibulskis, Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų vadovai, mokytojai bei moksleivių tėveliai.

„Nuostabu yra svajoti, ir tie, kas nuoširdžiai svajoja, tikrai sulaukia svajonių išsipildymo. Šios dienos faktas rodo, kad svajonės ne tik išsipildo, bet jos turi ir tęstinumą bei prasmę ateityje”, – apie prieš kelerius metus kilusią idėją įsteigti Jaunųjų informatikų akademiją kalbėjo Alytaus kolegijos direktorė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė, doc. Danutė Remeikienė. „Aš tikiu, kad ši mokykla turės gerokai ilgesnę istoriją, kuri truks kur kas daugiau nei 100 metų. Sveikinu visus sėkmingai pasiekus šį finišą. Tikiuosi, kad jūs džiaugsitės ir didžiuositės diplomais, kuriuos mes jums įteiksime. Geros vasaros, gerų įspūdžių ir kūrybinių sumanymų”, – linkėjo D. Remeikienė.

Gausiai susirinkusią Jaunųjų informatikų akademijos bendruomenę, Alytaus kolegijos vadovus ir darbuotojus bei  renginio svečius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.  „Tobulėjimui ribų nėra ir aš labai džiaugiuosi, kad jūs, jaunieji alytiškiai, suradote laiko ir valios papildomai mokytis, gilinti savo žinias, ruoštis gyvenimui ir įvaldyti įvairių sričių informacines technologijas. Tai jūsų gyvenimo pradžia. Simboliška, kad ta gyvenimo pradžia yra sėkminga. Jūs neplaukiate pasroviui, jūs tobulinate save. Sveikinu sėkmingai baigus mokslus, linkiu, kad ši akademija būtų ne paskutinė jūsų mokymosi vieta, nenustokite tobulėti”, – jauniesiems Informatikos akademijos studentams linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius.

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius A. Aldakauskas pasidžiaugė sėkmingu Alytaus jaunųjų informatikų akademijos gyvavimu ir vykdoma veikla, o susirinkusiems išdalijęs trispalvius siūlus pakvietė nusipinti trispalvę juostelę. Išbandyti svečio pasiūlytą juostelių pynimo būdą teko ir Alytaus miesto savivaldybės merui V. Grigaravičiui, ir Švietimo skyriaus vedėjui V. Valūnui.

Po smagios atrakcijos renginį toliau tęsė akademijos vadovų ir svečių sveikinimai. Susirinkusius sveikino Jaunųjų informatikų akademijos direktorė Danutė Baravykienė. Pristatydama akademijos veiklą ji teigė, kad šiais mokslo  metais didžiausias dėmesys buvo skiriamas mokymosi proceso tobulinimui. Pasak direktorės, šie mokslo metai akademijos bendruomenei buvo ypač aktyvūs – dalyvauta daugelyje olimpiadų, konkursų. Jaunųjų informatikų akademija jau ruošiasi ir naujiesiems mokslo metams. Kaip teigė D. Baravykienė, jau nuo gegužės 25 d. pradės veikti nauja akademijos interneto svetainė ir prasidės registracija naujiesiems mokslo metams. „Kviečiu, laukiu, tikiu, mes esame reikalingi”, –  sakė D. Baravykienė.

Renginio metu buvo įteiktos 4 nominacijos: didžiausią pažangą padariusiems, kūrybiškiausiems ir komunikabiliausiems AK JIA studentai apdovanoti specialiaisiais prizais, skambėjo Alytaus kolegijos studentų ir Panemunės pagrindinės mokyklos moksleivių atliekamos dainos, buvo parodytas  pačių JIA studentų sukurtas filmas, o daugiau nei 200 akademijos studentų įteikti Jaunųjų informatikų akademijos baigimo diplomai ir pažymėjimai.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

twenty + twelve =

Kitos naujienos

Į viršų