Naujienos

Monika Plukaitė

2020-10-01

Visada svajojau, kad dirbsiu biure su įmonės dokumentais, kuriuos turėsiu rengti, redaguoti ir užtikrinti jų tinkamumą. Man visada patiko tokie dokumentai, kurie yra parengti tvarkingai ir laikantis visų dokumentų rengimo taisyklių – dėl to ir pasirinkau įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą. Alytaus kolegija man suteikė visas žinias, kurių reikia kiekvienam perspektyviam administratoriui – nuo dokumentų rengimo, renginių organizavimo iki personalo valdymo, probleminių / stresinių situacijų valdymo bei statistikos analizavimo.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Alytaus kolegiją, nes šios kolegijos darbuotojai suteikė man pasitikėjimo savimi, ryžto ir užsispyrimo siekiant savo karjeros tikslų. Dalyvavimas įvairiuose renginiuose ir nuostabūs dėstytojai padėjo man išmokti įvertinti savo teigiamas savybes bei reprezentuoti save kaip specialistę. Dėl to esu labai dėkinga Alytaus kolegijai.
Šiuo metu dirbu administratore perspektyvioje stiklo pramonės įmonėje, kuri savo veiklą vykdo Alytuje. Įmonėje įsidarbinau jau antro kurso pabaigoje. Darbe galiu panaudoti visas savo žinias, kurias įgijau Alytaus kolegijoje. Dirbant ir studijuojant vienu metu, man puikiai pavyko išsiugdyti asmeninio efektyvumo bei laiko planavimo įgūdžius.
Džiaugiuosi, kad Alytaus kolegiją galiu vadinti savo Alma Mater! Tikiuosi, kad esami ir būsimi studentai pasinaudos visomis galimybėmis, kurias siūlo Alytaus kolegija. Visiems studentams noriu palinkėti sėkmės siekiant savo karjeros tikslų.
Jūsų sėkmės istorija, užtikrintas karjeros kelias gali prasidėti čia – Alytaus kolegijoje.

Komentarai

Kitos naujienos

Į viršų