Naujienos

„Europrotai“ Alytuje

2019-02-20

Kovo 6 dieną Lietuvos miestuose ir miesteliuose vėl prasideda „Europrotų“ turnyras. „Europrotų“ žaidimai Lietuvoje vyksta nuo 2012 metų, vyksta pagal tradicines protų kovų taisykles. Žaisdami „Europrotuose“ sulauksite klausimų apie Europos asmenybes, meną, sportą, kulinariją, kalbas ir pan. Kiekviename žaidime numatomi penki teminiai turai po 10 klausimų. Laimės komanda, kuri teisingai atsakys į daugiausiai klausimų.  „Europrotus“  Lietuvoje organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Jaunimo Europos Komanda ir „Europe Direct“ informacijos centrai.

Alytuje „Europrotų“ žaidimai vyks trečiadieniais, kovo 6, 13, 20 ir 27 dienomis, 18:00 val.  LULU GRILL kavinėje  (Vilniaus  g. 11).

Geros naujienos Alytuje žaidžiančioms komandoms : pasibaigus „Europrotams“,  visos trys,  laimėjusios  žaidimą  komandos, bus apdovanotos prizais, o laimėtojų komandos kapitono laukia išties įspūdinga dovana – kelionė į Europos Parlamentą, kurią Jums dovanos Europos Parlamento narys Br. Ropė.

Įgyti naujų žinių, pasitikrinti jau turimas žinias ir nuovoką, smagiai praleisti laiką siekiantys žaidėjai kviečiami burtis į 4- 6 žmonių komandą, sugalvoti komandai pavadinimą ir registruotis internetu https://docs.google.com/forms/d/1efCBtFbXp2o1wuSnO9dZ3PJ1hGQ4sQ8AzpDFTnbX_VM/edit

arba , mob. + 370 655 72244, arba e paštu alytus@eudirect.lt

Iki susitikimų protų kovose EUROPROTAI !!!

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

10 − seven =

Kitos naujienos

Į viršų