Naujienos

Erasmus+ programos darbuotojų mobilumo vizitas Estijoje

2023-12-15

2023 m. gruodžio 4 – 8 d. Rasa Balynienė, Informacinių technologijų katedros vedėja lektorė, Aušra Stravinskienė, lektorė; Edita Griškėnienė, dr. Dalia Šablevičienė, Marijona Šumskienė bei Birutė Rakauskienė, lektorės ir STEAM centro metodininkės dalyvavo Erasmus+ Mišriojoje intensyviojoje programoje (BIP) akademiniam personalui „Interaktyvūs mokymai – kas, kada ir kaip“, Talino taikomųjų mokslų universitete, Estijoje.

Programą sudarė teorinė ir praktinės dalys.  Pranešimus skaitė Talino taikomųjų mokslų universiteto dr. Olga Ovtšarenko „Interaktyvios mokymosi priemonės“, VilniusTech universiteto dr. Daiva Makutėnienė ir dr. Andrius Čeponis „Nuotolinės magistrantūros studijos“,  Rygos technikos universiteto lektorė Ieva Jurane „Testo naudojimas mokyme“, dr. Emlyn David Qivitoq Witt „Mokymasis su BIM“, Bolonijos universiteto profesorius dr. Marco Alvise Bragadin „4D BIM modeliavimas statybos valdymui“, Talino technologijos universiteto dr. Tiia Rüütmann „Inžinerinis išsilavinimas ir efektyvus interaktyvių įrankių naudojimas“ ir KTU profesorė dr. Irina Klizienė „Neuropedagogika – naujas požiūris į ugdymą“.

Praktinių užsiėmimų metu, kuriuos vedė lektoriai Olga Ovtšarenko, Konstantin Tsygankov ir Elena Safiulina, buvo atliekamos ir kuriamos užduotys taikant interaktyvius įrankius Moodle aplinkoje. Teorinių ir praktinių žinių įsisavinimui, taikant interaktyvias mokymo priemones ir įrankius, buvo sukurtos interaktyvios knygos aplinkos tvarumo tema.  Siekiant patobulinti pedagogines ir praktines kompetencijas, darbas vyko grupėse po tris dalyvius iš skirtingų šalių.

Programos metu dalyviai lankėsi Talino technologijos (TalTech) universiteto atnaujintose mokymosi laboratorijose ir bibliotekoje, taip pat buvo aptartos naujos bendradarbiavimo galimybės stiprinant partnerių institucijų tarptautiškumą bei pakviesti studentai dalyvauti Alytaus kolegijos dėstytojų vykdomose Erasmus+ Mišriosiose intensyviosiose programose.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

seven − 3 =

Kitos naujienos

Į viršų