Naujienos

Alytaus kolegijos ir verslo bendradarbiavimas

2023-09-20

Siekiant stiprinti visų studijų programų studentų praktinius gebėjimus, motyvaciją studijuoti, pasirengti darbo rinkai, studentai su dėstytojais rugsėjo mėn. lankosi įmonėse.

Informacinių technologijų, Multimedijos ir vizualinės komunikacijos, Buhalterinės apskaitos, Įmonių administravimo, Maisto produktų technologijų bei Transporto ir logistikos verslo studijų programų studentai lankėsi įmonėje UAB „GLASS LT“ . Vizito metu studentai buvo supažindinti su įmonės veiklos procesais, IT skyriaus darbu ir jo specifika, lankėsi įmonės gamybos cechuose.

Informacinių technologijų  bei Multimedijos ir vizualinės komunikacijos  studijų programų studentai lankėsi IT Solutions, UAB. Įmonės atstovai pristatė IT specialisto darbo specifiką, IT produkto kūrimo procesą, programinę įrangą, kuri reikalinga realizuojant projektus ir pan.

Buhalterinės apskaitos, Informacinių technologijų, Įmonių administravimo, Maisto produktų technologijų, Multimedijos ir vizualinės komunikacijos bei Transporto ir logistikos verslo studijų programų studentai lankėsi Kauno apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Vizito metu studentai buvo supažindinti su pagrindinėmis institucijos funkcijomis bei teikiamomis elektroninio švietimo, konsultavimo, deklaravimo, veiklos registravimo ir kitomis paslaugomis.

Informacinių technologijų bei Multimedijos ir vizualinės komunikacijos studijų programų studentai lankėsi įmonėje MPM group, kuri projektuoja ir gamina medienos apdirbimo įrangą. Vizito metu studentams pristatyta įmonės veikla,  automatizuotų medienos apdirbimo linijų projektavimo ir įgyvendinimo procesu.

Automobilių transporto inžinerijos studijų programos studentai lankėsi Alytaus Bosch Car Service autoservise MB „AUTORĖJAS“. Įmonės vadovas pristatė įmonės veiklą, teikiamas paslaugas, technologinių procesų vykdymą atskiruose serviso baruose, naudojamą įrangą ir darbo specifiką.

Statinių inžinerinių sistemų studijų programos studentai turėjo galimybę susipažinti su UAB „Alytaus šilumos tinklai“, tiekiančia šilumos ir karšto vandens paslaugas Alytaus miesto gyventojams. Vizito metu pristatyta šilumos energijos gamybos technologijos, inovaciniai sprendimai ir plėtros tendencijos šiame sektoriuje.

Kineziterapijos studijų programos studentai susitiko su UAB „Eglė“ sanatorijos atstovais. Susitikimo metu buvo pristatyta įmonės veikla, teikiamos paslaugos, kineziterapeuto darbo specifika, aptarta praktikų ir mokslinių tyrimų atlikimo bei baigiamųjų darbų rengimo galimybės.

Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentai lankėsi VšĮ Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje, susitiko su ligoninės direktoriumi, studijų programos koordinatore, susipažino su slaugytojo darbo specifika, specialybės perspektyvomis, aptarta praktikų ir mokslinių tyrimų atlikimo bei baigiamųjų darbų rengimo galimybės.

Dėkojame įmonės vadovams, darbuotojams už įdomius, labai naudingus ir šiltus priėmimus. Džiaugiamės bendradarbiaudami su verslo įmonėmis, kuriose atlikdami praktiką studentai įgyja praktinių įgūdžių iš patyrusių profesionalų komandos. Įmonės visuomet laukia ir priima Alytaus kolegijos studentus tiek praktikai, tiek darbui.

MVK, ATI, IT studijų programose studijuojantiems studentams nuo 2020 m. skiriamos 200 eurų stipendijos iš LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, MPT studijų programos studentantams stipendija mokama iš LR Žemės ūkio ministerijos. Stipendijos mokamas visą studijų laikotarpį.

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0aTn5joXAsCeb31FE26EuVc24Q2D3kUTCzr6jGSkruDrJ3JhPHt8hcw6sEmJsxLEol

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0F2HwfTdvNwosvJx2KNk4uMawGJtxRGJKRw11aStgVk7GdRT6aFudpGSt83new1v1l

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0dMk4VWJYhPCeZPSjZsyzCDE9BduFPVedwVSYrPqsFBx5mNuMbWb6967BJtp5YnSFl

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid02FrtbYRbU56QXLFvqjYT8aKotU2ziKHJne56M1mokXtgDwUDjJbwmANzoBRkLjtYJl

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0DqVQVn9uWHLoX3PJ5EGDsAMfWzz4MpvBcqGk6mUngdHFWPgRx9kFWrPpr7Hz4Xpvl

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid02pZeif8C69wmR9NGEX2KUqB45XxTuZyWMtRFRhNY2G4DvykGMSFH1HRX34Yso1DW9l

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

1 + 11 =

Kitos naujienos

Į viršų