Naujienos

Alytaus kolegijos atstovas dalyvavo jubiliejinėje aukštojo mokslo parodoje „Mokslas ir karjera. Azerbaidžanas 2016“

2016-10-25

2016 m. spalio 6-11 dienomis Vadybos ir inžinerijos fakulteto dekanas Sigitas Naruševičius pagal Erasmus+ mainų programą svečiavosi Baku (Azerbaidžanas) Verslo Universitete, kur susipažino su institucijoje vykdomu studijų procesu, materialiąja baze, bendravo su universiteto vadovybe bei studentais.

Spalio 7 – 9 dienomis dekanas su kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovais dalyvavo jubiliejinėje aukštojo mokslo parodoje „Mokslas ir karjera. Azerbaidžanas 2016“. Šia proga vakaro susitikimo Holiday Inn viešbutyje metu dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadorius Azerbaidžano Respublikoje Valdas Lastauskas su atsakingais ambasados darbuotojais, Azerbaidžano Švietimo ir mokslo ministerijos atsakingi darbuotojai, azerbaidžaniečiai studentai, studijuojantys Lietuvos aukštosiose mokyklose, būsimi studentai ir jų tėvai.

Alytaus kolegijos stendas parodoje turėjo ypatingą pasisekimą, nes jame su Vadybos ir inžinerijos fakulteto dekanu Sigitu Naruševičiumi kartu dirbo ir atstovavo Alytaus kolegiją azerbaidžaniečio studento Polad Hasanovo mama Nargiz Ismayilova. Ji besidomintiems Alytaus kolegija išsamiai ir įtikinamai pasakojo apie savo ir savo sūnaus įspūdžius iš Lietuvos ir Alytaus bei apie sėkmingas savo sūnaus studijas mūsų kolegijoje.

Su Lietuvos ambasadoriumi Azerbaidžane parodos metu.

 

Vadybos ir inžinerijos fakulteto dekanas Sigitas Naruševičius kartu  su Alytaus kolegijos azerbaidžaniečio studento Polad Hasanovo mama Nargiz Ismayilova

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

12 − 9 =

Kitos naujienos

Į viršų