Naujienos

Alytaus kolegijoje vyksta dvi Erasmus+ Mišriosios intensyviosios programos

2023-03-28

2023 m. kovo 27–31 d. Alytaus kolegijoje vyksta dviejų Erasmus+ Mišriojųjų intensyviųjų programų fizinio mobilumo veiklos savaitė.

Erasmus+ Mišriosios intensyviosoje programoje „Žaliasis turizmas: paveldas, natūralūs ištekliai ir inovacijos” dalyvauja studentai iš Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto (Latvija), Lomžos valstybinio taikomųjų mokslų universiteto (Lenkija) ir  Opolės technologijos universiteto (Lenkija).     

Pirmąją Erasmus+ Mišriosios intensyviosios programos „Žaliasis turizmas: paveldas, natūralūs ištekliai ir inovacijos“ fizinio mobilumo veiklos pirmąją dieną studentai kartu su Sandra Karpavičiene ir Greta Krūkonyte aplankė žymiausias Alytaus vietas ir susipažino su Alytaus istorija.

Pirma diena

Antrąją Erasmus + mišriosios intensyviosios programos „Žaliasis turizmas: paveldas, natūralūs ištekliai ir inovacijos” fizinio mobilumo veiklos dieną studentai lankė legendomis apipintą senąją Dzūkijos krašto sostinę Merkinę, susipažino su krašto istorija, grožėjosi bundančia gamta.

Erasmus+ Mišriosios intensyvioje programoje „Tvarios verslininkystės laboratorija”  dalyvauja studentai iš Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto (Latvija), Valstybinės taikomųjų mokslų akademijos Wloclaweke (Lenkija), Lomžos valstybinio taikomųjų mokslų universiteto (Lenkija) ir Calisia universiteto (Lenkija). 

Pirmąją Erasmus + Mišriosios intensyviosios programos „Tvarios verslininkystės laboratorija” fizinio mobilumo veiklos dieną studentai kartu su lektorėmis Neringa Draugelienė, Vilma Slavickienė ir Neringa Vismolekienė aplankė UAB „Tankos“.

Pirma diena

Antrąją Erasmus+ mišriosios intensyviosios programos „Tvarios verslininkystės laboratorija” fizinio mobilumo veiklos dieną studentai kartu su lektorėmis Vilma Slavickiene ir Neringa Vismolekiene dirba prie tvaraus verslo idėjų generavimo.

Antra diena

 

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

three × 1 =

Kitos naujienos

Į viršų