Naujienos

Alytaus kolegijoje viešėjo svečiai iš Kazachstano Respublikos

2016-01-25

Š.m. sausio 22 dieną Alytaus kolegijoje lankėsi Kazachstano Respublikos LLP „EDU Stream“ įmonės direktorė Natalya Mukhamedjanova su bendradarbėmis. Vizito tikslas – aptarti bendradarbiavimo sritis, susipažinti su Alytaus kolegijos studijų procesu, mokymo/si infrastruktūra, pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

 Susitikimo metu viešnios pristatė savo įmonę, kurios pagrindinė veikla yra projektai, susiję su švietimo, studentų išsiuntimo į užsienio aukštąsias mokyklas, vasaros stovyklų organizavimo klausimais.

 Alytaus kolegijos direktorė doc. Danutė Remeikienė pažymėjo, kad Alytaus kolegija suinteresuota bendradarbiauti su Kazachstano LLP „EDU Stream“ įmone. Anot direktorės, kolegijai ypač aktualu   bendradarbiauti pritraukiant studentus iš Kazachstano Respublikos, plėtoti ryšius su šios šalies aukštosiomis mokyklomis, vykdyti mokslinę taikomąją veiklą. Taip pat aptartos kvalifikacijos ir naujų kompetencijų įgijimo galimybės Kazachstano Respublikos  vidurinių mokyklų mokytojams kolegijos įkurtame naujame Švietimo centre.

Alytaus kolegijos direktorė doc.  Danutė Remeikienė ir Kazachstano Respublikos LLP „EDU Stream“ įmonės direktorė Natalya Mukhamedjanova pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

nine + 4 =

Kitos naujienos

Į viršų