Naujienos

Alytaus kolegijoje karaliavo krepšinis

2015-03-26

2015 m. kovo 25 d. popietę Alytaus kolegijoje karaliavo krepšinis. Čia vyko krepšinio 3×3 varžybos Alytaus kolegijos pereinamajai taurei laimėti. Šis renginys vainikavo aktyvų bendradarbiavimą tarp Alytaus miesto moksleivių ir Alytaus kolegijos studentų.

Alytaus kolegijos dėstytojų ir studentų atstovai nuo sausio mėnesio aplankė per pusšimtį ne tik Alytaus miesto, Alytaus rajono, bet ir kitų aplinkinių rajonų gimnazijų ir profesinio rengimo centrų, kuriuose išsamiai pristatė aukštojoje mokykloje realizuojamas studijų programas, karjeros galimybes ir atsakė į visus abiturientams rūpimus klausimus, susijusius su jų tolimesnės ateities perspektyvomis. Moksleiviai domėjosi priėmimo tvarka, studijų kokybe, ERASMUS+ studijomis, bei gyvenimo sąlygomis bendrabutyje. Studentai pasidalino asmenine studijų patirtimi ir saviraiškos galimybėmis. Dauguma moksleivių buvo maloniai nustebinti puikiai pavykusiu komandiniu dėstytojų ir studentų darbu, šiltu ir draugišku jų tarpusavio bendravimu, aktyviai įsijungdavo į Alytaus kolegijos atstovų parengtas užduotis.

Tradicija jau tapusiame Alytaus kolegijos Karjeros ir ryšių su visuomene centro vedėjos Editos Klimavičiūtės ir lektorės Aušrelės Visockienės organizuotame Alytaus miesto mokyklų vaikinų krepšinio 3×3 varžybose Alytaus kolegijos pereinamajai taurei laimėti dalyvavo 5 komandos: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, treneris Svajūnas Žvinakis; Alytaus kolegijos komanda, trenerė Aušrelė Visockienė; Alytaus profesinio rengimo centro komanda, treneris Alvydas Urbonas; Alytaus Putinų gimnazijos komanda, trenerė Rita Sulžickienė; Alytaus šv. Benedikto gimnazijos komanda, treneris Vygandas Jezukevičius. Keletą valandų trukusiose Alytaus kolegijos pereinamosios taurės krepšinio 3×3 varžybose nepralenkiami ir šiais metais buvo salės šeimininkai Alytaus kolegijos sportininkai. II vietą iškovojo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos sportininkai, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos komanda liko treti. Alytaus kolegijos vaikinų krepšinio komandai buvo įteikta pelnytai iškovota taurė, visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams ir juos parengusiems mokytojams – Alytaus kolegijos direktorės Danutės Remeikienės padėkos raštai. Tądien pralaimėjusiųjų nebuvo. Nugalėjo sportinis entuziazmas ir draugystė.

2012 m. laimėtoja – Putinų gimnazijos komanda, 2013 m. – Jotvingių gimnazijos komanda, 2014 m. – Alytaus kolegijos komanda.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų