Naujienos

2018 m. kovo 20 d. kviečiame į Erasmus+ programos projekto „SMART. Mokslas, matematika ir susijusios technologijos. Teminės pamokos bendradarbiavimui Europoje.“ sklaidos renginį

2018-03-12

2018 m. kovo 20 d. kviečiame į Erasmus+ programos projekto  „SMART. Mokslas, matematika ir susijusios technologijos. Teminės pamokos bendradarbiavimui Europoje.“ sklaidos renginį, kuris vyks Alytaus kolegijos IRT fakultete, 302 aud. (Seirijų g. 2, Alytus) nuo 10 iki 13 val. Šis renginys vyks projekto SMART savaitės metu, kurios tikslas: IKT naudojimas, susijęs su mokslu, sprendžiant realaus pasaulio problemas.

Renginyje dalyvaus projekto partneriai, t.y. mokytojai ir mokiniai iš vidurinių mokyklų Švedijoje (Bromangymnasiet), Jungtinėje Karalystėje (Tavistock College ir Devonport High School for Boys) Prancūzijoje (Lycée Charles Baudelaire) bei įmonės Alen Multimedia SLL atstovai iš Ispanijos. Renginyje bus pademonstruotas projekto intelektinis produktas – Skaitmeninis gidas ir pristatyta kaip juo gali naudotis Lietuvos mokytojai.

Turėsite puikią progą susipažinti, pabendrauti ir užmegzti tarptautinio tarpmokyklinio bendradarbiavimo ryšius ir patobulinsite kvalifikaciją.

Renginio dalyviams bus parengtos nemokamos pažymos apie dalyvavimą renginyje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

Kitos naujienos

Į viršų